C.Zvezda - PARTIZAN - 154. DERBI (18.04.2017. u 17:30h)

Korisnikov avatar
Undertaker
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 5:13 pm

Re: C.Zvezda - PARTIZAN - 154. DERBI (18.04.2017. u 17:30h)

Post od Undertaker » Sre Apr 19, 2017 10:18 am

parola i setalica.jpg
parola i setalica.jpg (97.66 KiB) Pogledano 4837 puta

Korisnikov avatar
Јужна Страна
Pridružio se: Sre Feb 22, 2017 9:41 am

Post od Јужна Страна » Sre Apr 19, 2017 11:01 am

" ...мислим да смо овај стадион и ово све овде затворили.Показали смо ко смо и шта смо. Да имамо карактер, да имамо срце које смо оставили на терену. Црвена звезда нека освоји титулу сад ако хоће. Ако их није срамота, наравно. "

Милан Лола Смиљанић.
Udrite ih motkama...

Korisnikov avatar
moca
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 8:50 pm

Post od moca » Sre Apr 19, 2017 11:47 am

Bilo je dobro juce. Setalica je odlicno uradjena. Drago mi je da smo svima pokazali da je Partizan najbolji klub u prvenstvu.
Sto se tribine tice mislim da cemo na krilima ove pobede vratiti dosta ljudi na stadion. Vreme je da Grobari pocnu da se vracaju i da polako zdrava grobarska prica preuzme primat u grobarstvu.
SVI NA ISTOK!!!
Ide Moca sa Balkana, zaplakala Marakana!

Korisnikov avatar
TangoSmrti
Pridružio se: Sre Apr 12, 2017 12:40 am

Post od TangoSmrti » Sre Apr 19, 2017 12:02 pm

moca napisao:
Sre Apr 19, 2017 11:47 am
Bilo je dobro juce. Setalica je odlicno uradjena. Drago mi je da smo svima pokazali da je Partizan najbolji klub u prvenstvu.
Sto se tribine tice mislim da cemo na krilima ove pobede vratiti dosta ljudi na stadion. Vreme je da Grobari pocnu da se vracaju i da polako zdrava grobarska prica preuzme primat u grobarstvu.
SVI NA ISTOK!!!
Klub je malo čas objavio da ce biti slobodan ulaz u subotu protiv voše. 17H NEMA IZGOVORA!!!
hoćemo bordo-plave dresove

Korisnikov avatar
Funeral
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:49 am

Post od Funeral » Sre Apr 19, 2017 3:48 pm

Grobarski Istok!!!

Korisnikov avatar
Raul_Duke
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 4:39 pm

Post od Raul_Duke » Sre Apr 19, 2017 5:03 pm

Istok je jos jednom pokazao koliko voli Partizan! Moram i da pohvalim sjajan koreo na jugu kao i parole koje su ubole pravo u centar.

EAST SIDE
NUSKNVP

Korisnikov avatar
Karirano crno
Pridružio se: Pet Mar 03, 2017 9:21 pm

Post od Karirano crno » Sre Apr 19, 2017 9:30 pm

Vidim da su ljudi vrlo zadovoljni i izdanjem i na terenu i na tribinama.
Medjutim, nikako ne mogu da precutim neke stvari koje opet Grobarima ne idu u prilog, pogotovu sto se sada navodno pravi neka euforija i atmosfera koja je po meni potpuno bez pokrica. Jos uvek.
U mom prvom postu na ovom forumu sam napisao sledece:
Karirano crno napisao:
Pet Mar 03, 2017 9:28 pm
Dobro vece grobari. Dobro vece admini. Dobro vece forumasi. :)
Ajde da vidimo koliko ce i ova prica trajati jer mi je dosta visa foruma koji se gase preko noci i trajno nestaju. Ja cu svakako dati svoj doprinos radu ovog foruma, ako to ovaj forum bude mogao da podnese.
Ako bude mogao da podnese, onda cemo da vidimo za dalje. :)
Ovo sam i napisao jer sam znao da moji postovi nece biti samo hvaljenje nasih izdanja i predlozi za nove pesme. Nasi problemi su mnogo veci od toga. Ono sto sam primetio jeste da je sa Juga na istok doslo 4,5 ljudi u crnom sa namerom da nekoga isprebijaju. Ne znam konkretno sta je bio razlog ali sta god da je moglo je da se resi bez tog senzacionalizma. Na taj nacin se samo teraju ljudi sa tribine i sa stadiona, dok se na drugoj strani na sva zvona Grobari pozivaju na isti. To mi nikako ne ide u glavu. Jedan od ljudi koje sam prepoznao i za koga sam kasnije saznao ko je izvesni Dzoni Seljak koji se druzi sa R. i koji u velikoj meri finansira raskalasni zivot naseg prvog glasa tribine. Valjda osokoljen time sto je super drug sa R, smatra da moze da prebija ljude kako stigne jer bahati pristup nikako ne moze da bude los kod Grobara. Grobari vole kada su gazeni, izgleda.
Ono sto je najgore od svega taj Dzoni Seljak je tek par godina na tribini, od kada se valjda zdruzio sa R. Posle par godina na tribini, bez poznavanja ljudi sa tribine i generalno funkcionisanja tribine on sebi daje za pravo da se ponasa tako kako se ponasa. Izgleda je da je poucen iskustvom mutavog i velje, shvatio kako se na brzinu pravi reputacija, ali nije shvatio da ne brzinu ljudi sa takvim ponasanjem padaju u zaborav.
Namerno sam pisao o ovome da vidim kako ce ljudi reagovati na sve ovo. Slike koje kacim su javne slike sa njegovog FB profila na kom se hvali raskalasnim zivotom i posle vidimo i bahatim ponasanjem na stadionu.
seljak.jpg
seljak.jpg (35.15 KiB) Pogledano 4779 puta
rumeni.jpg
rumeni.jpg (31.77 KiB) Pogledano 4779 puta
dnevna doza klasicne srbende.jpg
dnevna doza klasicne srbende.jpg (66.59 KiB) Pogledano 4779 puta
Ne znam kojom da krenem stranom, ispred mene bol je puk'o ko kanjon...

Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Post od Vetar » Sre Apr 19, 2017 9:56 pm

Ne umem da kačim slike ali video sam da su raznorazne grupe opet bile na jugu tipa konkretno milanezi.... i da bolje da je ona parola sto je bila na jugu upucena ciganima za ultra kop, bolje da je bila upucena sa istoka ali da je glasila kad ce pop da osvešta juzni kop jer mozda na taj način odu ovi demoni, kanceri koje su dovele do ,,uzdizanja"juga na ove trenutne grane!

Korisnikov avatar
Jugosloveni
Pridružio se: Sre Mar 29, 2017 3:41 pm

Post od Jugosloveni » Čet Apr 20, 2017 8:36 pm

Ako mislis na onu grupu likova koji su bili na istoku dole do juga koji su u jednom trenutku krenuli da napadaju ljude, vise je nego ocigledno da su to krenuli da rade zbog skandiranja "Vucicu pederu". Bilo ih je vise od 5, mozda oko 10, u svakom slucaju ne vise od 15. Mislim da su dvojica njih nosili kackete Milana, ali to mi se mozda i ucinilo. Ta guzva je kratko trajala, ali se jasno videlo zasto se to dogodilo. Nekoliko trenutaka posle napada sam u toj guzvi video i I. L. iz GTR-a pa pretpostavljam da su ovi bez srama i njega napali. Sto se ovog foruma tice, dosta sam sumnjicav. Svi smo videli kako je prosao froum GA, ili sto je najgore nismo videli. Na jednom Bjekinom sajtu uoci jedne od onih skupstina na kojima se glasalo za predsednika (mozda je to bio i sajt "Navijaci Partizana") se pisalo o temema sa foruma GA uz materijal sa tog foruma. U tekstovima se i po nekoliko puta pisalo o tome kako se ne zna sta je bilo sa forumom GA i kako se pretpostavlja da je ljudima koji su poveli tu pricu preceno. Sada je glavno pitanje sta to ovaj forum ima sto GA nije imao? Secam se euforije na tom forumu koja je stvarana a koja se na stadionu na istocnoj tribini nije kanalisala, a mozda je i bolje sto je tako. Zasto bi se ljudi cimali i rizikovali kada je jasno da je protivnik drzava/mafija. Sto se juga tice, zelim im propast i zao mi je sto im nisu pale zastave. Cigani bi likovali misleci da su ugasili jednu veliku navijacku grupu, ali to je mala cena za uslugu koju bi ucinili grobarima. Jer bi skratili proces koji se vec godinama odvija i kome se ne vidi kraj. Ako je vec jasno da smo sustinski rasformirana navijacka grupa, onda je bolje da se to sto pre ozvanici, a ne da nas polako gase 10,15 ili ko zna koliko godina...

Korisnikov avatar
moca
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 8:50 pm

Post od moca » Čet Apr 20, 2017 8:45 pm

Jugosloveni napisao:
Čet Apr 20, 2017 8:36 pm
. Sto se juga tice, zelim im propast i zao mi je sto im nisu pale zastave. Cigani bi likovali misleci da su ugasili jednu veliku navijacku grupu, ali to je mala cena za uslugu koju bi ucinili grobarima. Jer bi skratili proces koji se vec godinama odvija i kome se ne vidi kraj. Ako je vec jasno da smo sustinski rasformirana navijacka grupa, onda je bolje da se to sto pre ozvanici, a ne da nas polako gase 10,15 ili ko zna koliko godina...
Mislim ipak da bi sramota padanja zastava pala podjednako na sve Grobare. Bruka bi bila za sva vremena i taj krst bi svi podjednako nosili. Grobari u celosti treba da ugase negrobarsku pricu koja je na Jugu. To bi bio istinski uspeh svih Grobara. Sa padanjem zastava bi cigani ugasili sve nas.
Ide Moca sa Balkana, zaplakala Marakana!

Zaključana tema