KRAJEVI, GRADOVI - U GARD ZA KVART

Odgovori
Korisnikov avatar
TangoSmrti
Pridružio se: Sre Apr 12, 2017 12:40 am

KRAJEVI, GRADOVI - U GARD ZA KVART

Post od TangoSmrti » Sub Apr 22, 2017 2:06 am

Mislim da je ovakva tema potrebna na forumu. Kao što svi znamo mnogo krajeva i gradova unutrašnjosti je palo u ruke cigana a to je sve razlog katastrofalne politike i organizacije naše matične tribine koja prolazi kroz najmračnija doba od kad je ona osnovana.

Neka svako za početak predstavi kratko svoj kraj ili grad i opiše trenutno stanje. Neka ovo bude mesto na forumu gde će nam se otvoriti oči i gde ćemo imati uvid u trenutnu realnost. Nek ovo bude mesto gde ćemo diskutovati o idejama kako podići što više krajeva i gradova na noge.
Takođe prilika da se neki od nas upoznaju jer ko zna možda komšija piše :D

Ja sam iz Surčina. Deo Beograda (ako se tako sme nazvati) koji je kao mnogi drugi doživeo ogromnu metamorfozu u proteklih par godina. Surčin kao kraj nikada nije imao organizovanu navijačku grupu ali se znalo koga je bilo više i kome grad 'pripada'. Pred utakmice uvek smo se skupljali na centru nekad nas je kretalo po 25-30 ka hramu.. danas svega 4 čoveka iz celog Surčina koji su redovni. Negde 2010 se pojavljuju crveno beli crteži po zidovima. U početku se podsmejavalo 'par naloženih ciganskih klinaca'. Od 2011 počinje podela medju Grobarima i od istog trenutka sve više ljudi odustajalo je od priče, neki na jug, neki na istok, na kraju puko kompas, izgubio se pravac. Naloženi ciganski klinci preuzeli kraj, drže ga i dan danas i neverujem da ce se promeniti nešto u skorije vreme. Surčin je samo jedan od gomilu primera koji je imao ogromni potencijal da postane leglo Grobara ali kurčobolja, ona ista koja vlada dan danas na jugu je presudila.
Prikačeni fajlovi
Screenshot_2017-04-22-12-51-49-1.png
Screenshot_2017-04-22-12-51-49-1.png (200.25 KiB) Pogledano 9369 puta
hoćemo bordo-plave dresove

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Re: KRAJEVI, GRADOVI - U GARD ZA KVART

Post od Admin » Pon Apr 24, 2017 10:50 pm

TangoSmrti, bravo za temu.
Surcin je samo jedan od krajeva koji se utopio u crno belu depresiju. Ljudi su izgubili elan i sto je jos gore inat i samim tim se napravio brisan prostor za crveno bele pakosne pacove. Ipak, oni su daleko posveceniji od nas u tim stvarima, cak i kada su na nasoj tribini vladale drugacije i bolje okolnosti. Jednostavno je tako. Zivo me zanima ko ce jos svoj kraj i grad predstaviti u realnom odnosu snaga na ovoj temi.

Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Post od Vetar » Uto Apr 25, 2017 12:08 pm

ЦГПФК
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 10:32 am

Post od ЦГПФК » Pon Maj 01, 2017 2:08 pm

image-0-02-05-f3f8e8ee12b8a76d80f5ed8ced7b8479d94ecab77b33977d0119527ec15d1af6-V.jpg
Mi smo mirni po pitanju zgadije :)
image-0-02-05-f3f8e8ee12b8a76d80f5ed8ced7b8479d94ecab77b33977d0119527ec15d1af6-V.jpg (99.54 KiB) Pogledano 9161 put
:D

Korisnikov avatar
Undertaker
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 5:13 pm

Post od Undertaker » Uto Maj 30, 2017 9:58 am

BrdoBanovo napisao:
Uto Maj 30, 2017 9:21 am
Funeral napisao:
Ned Maj 28, 2017 11:21 pm

Banovo brdo je oduvek volelo Partizana. Bravo bre :)
Banovo Brdo voli Partizana! 8-)

Po ko zna koji put( hvala Bogu) se pojavljuju mladji grobari na brdu. Od nekih nesrecnih desavanja pre desetak godina i pada brda i zarkova pod jaci ciganjski uticaj, Banovo brdo je izgubilo smek kao grobarski kraj..ali, uvek tu ima i starijih grobarskih glava a sada, pogotovo od podele ima dosta klinaca koji su krenuli na Istok i samo Istok ( pun gas!).
Ima cimanja, ima ulice, ima grafita, nalepnica.
Najbitnije ima NAVIJACKOG/GROBARSKOG POTENCIJALA.
Imalo je ( valjda proslo vreme, neke sad ne vidjam ili ne mafijaju kao ranije) u gornjem kraju nekih "pridruzenih Alcatraza", posto su zahvaljujuci taticama, vezama i ko zna sve sa cim nosili i njihove majce, a bogami bili i zagrljeni sa nekim iz _pokera asova_..
Bolji dani dolaze!

P.s. akonje potrebno moze administracija da prebaci ovo i u stanje gradova/krajeva Beograda. Od mene samo mali pogled, za sad.
Odlican post koji takodje treba da se nadje u ovoj temi. Hvala BrdoBanovo.

Korisnikov avatar
TangoSmrti
Pridružio se: Sre Apr 12, 2017 12:40 am

Post od TangoSmrti » Uto Maj 30, 2017 6:23 pm

Kontra napisao:
Uto Maj 30, 2017 5:42 pm
Da se zna petlovo brdo i labudovo brdo drzi kontra i tu nema zime za grobarstvo
Mene zanima gde je ta grupa u ovoj prici? Brda se drže čvrsto u grobarskim rukama a zastava je cini mi se zadnji put vidjena negde prošle godine u rupi na jugu. Pričalo se i o nekom povratku Kontre na jug ali koliko ja vidim nema ništa od toga, bar za sad. Cini mi se da je grupa na stend baj-u kao skoro sve grupe što su se vratile posle pomirenja.
hoćemo bordo-plave dresove

Korisnikov avatar
Nuevo Belgrado
Pridružio se: Sub Jun 10, 2017 2:11 pm

Post od Nuevo Belgrado » Čet Jun 15, 2017 12:46 pm

Kakva je situacija sa Nisem? Ja mislim da je to grad sa najvise zastava.
Imali smo Niski Kartel koji se cimao sa agentima, pa se ugasio.
Zatim smo imali Grobare Nis koji su se cimali sa ZBR, pa su i oni nestali.
Nakon toga se pojavljuju Niski Grobari, a sada ni njih nema.
Posle toga, imamo Cartel of Nish par tekmi pa su i oni isparili.
Jebes mu mater, treba sve to pohvatati.
Volimo Partizan, ne primamo plate!

Korisnikov avatar
Undertaker
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 5:13 pm

Post od Undertaker » Čet Jun 15, 2017 1:06 pm

Onda imamo i Grobari Troska koji su isli neko vreme pa im je pala zastava. Tacno se vidi da tu nesto nije u redu, a iz Beograda ljudi ne mogu i nece da pokusaju da povezu konce dole. Ti ljudi su prepusteni sami sebi, u svakom pogledu. Jbga, lova je u bgd, ne tamo u nekom Nisu. :oops: :oops: :oops:
Prikačeni fajlovi
troska1.jpg
troska1.jpg (106.61 KiB) Pogledano 4446 puta

Korisnikov avatar
Nuevo Belgrado
Pridružio se: Sub Jun 10, 2017 2:11 pm

Post od Nuevo Belgrado » Čet Jun 15, 2017 5:27 pm

Da, na njih sam zaboravio. Ocigledno je da ima nekog potencijala, ali da nema ko da to poveze, izorganizuje i stavi stvari na svoje mesto. Dusa me zaboli kada pomislim koliko smo grupa "izgubili". Od BG-a pa na dalje. Agenti su nas unazadali ko zna koliko godina. Ali da se ostavimo proslosti, mnogo je bitnije sta ce biti u buducnosti. Nadam se da forum citaju ljudi iz raznih gradova. Trebamo nekako da "animiramo" masu, da forum jos vise "ozivi".
Volimo Partizan, ne primamo plate!

Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Post od Vetar » Čet Jun 15, 2017 6:45 pm

Kakva je situacija sa Suboticom? Bivsi Uzasni su presli kod njih, vidim sad i Marinaca nema jedva 50ak, koji je glavni razlog njihovog prelaska na stranu Marinaca?

Odgovori