DOBRODOŠLI NA FORUM NAVIJAČA PARTIZANA!!!

kukuriku city
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 8:06 am

Re: DOBRODOŠLI NA FORUM NAVIJAČA PARTIZANA!!!

Post od kukuriku city » Pon Maj 01, 2017 8:19 am

Pozdravljam ekipu koja se cima oko ovoga,skoro sve postove sam procitao da bih video da li mi je mesto ovde i mislim da jeste. Posle foruma Grobari avangarda koji mislim da je bio pun pogodak dok je trajao mislim da i od ovog moze biti nesto mada su ljudi razocarani u sva desavanja oko naseg kluba a posebno tribine. Za sve treba vremena i nadam se da ce se forum brzo prosiriti mada ljudi vise nikom ne veruju..daću svoj doprinos jee mi se cini dobra prica,bar pocetak. Isao sam sa zabranjenima,na jug ne idem vec na istok ili zapad,protiv sam ove uprave,djura je izgleda bio cvecka za ove,protiv ove vlasti naravno,protiv agencija i parazita koji zive od Partizana,protiv besplatnih karata....Volim Partizan. Pametnom dosta.
SUDIJSKA TROJKA POLIZE MI STOJKA

Korisnikov avatar
grobarizacija
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 9:44 pm

Post od grobarizacija » Čet Maj 11, 2017 11:24 am

Svaki dan se registruju ljudi na forum, a niko nista ne pise. Mi smo ti koji treba da unesemo zivot u ovaj forum, ne znam sta se ceka. Ili vam neciji telohranitelji brane da iznesete svoje misljenje? :geek:
парни ваљак нека меље!

Korisnikov avatar
Ivan Gleco
Pridružio se: Pon Jun 05, 2017 3:00 am

Post od Ivan Gleco » Uto Jun 06, 2017 12:06 am

OOOOpaaa :) ponovo radi bioskop, pozdrav braco!!!
Ljubomora je način iskazivanja počasti genijima od strane mediokriteta.

Korisnikov avatar
ISTOK
Pridružio se: Uto Jun 06, 2017 7:44 pm

Post od ISTOK » Uto Jun 06, 2017 8:00 pm

Ajde da makar jedan forum potraje duze od par meseci. Dajte i nama i vama vremena da se ovaj forum pokaze kao nesto sto moze da se odrzi. Sada nema puno dogadjaja ali sa ovim i ovakvim partizanom i grobarima materijala za pisanje na forumu ce sigurno biti.
Istok... mesto odakle se Partizan bodri jace!

gravediggers 1970
Pridružio se: Čet Jun 08, 2017 10:11 am

Post od gravediggers 1970 » Čet Jun 08, 2017 3:10 pm

Pozdrav braco,puna podrska.Korak po korak ka boljim danima.

Korisnikov avatar
grobarizacija
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 9:44 pm

Post od grobarizacija » Sub Jun 10, 2017 2:54 pm

Ne znam da li je ovo prava tema u kojoj treba ostaviti ovakav post, zelim samo da pozovem sve ljude dobre volje koji mogu da dodju u KBC Zemun da daju krv za ovog decka koji je upucan preksinoc, to ce biti moguce u ponedeljak od 9 do 17 casova, ime momka je Demir Jukic. Receno mi je da krvna grupa nije bitna. Eto sta su napravili vodeci se ovakvom politikom, da klincu stave pistolj u ruke i da on posle popije metak od cigana kodeksasa. Ako vec oni nisu ljudi, ni jedni ni drugi, ajde da budemo mi.
Da se pomolimo da decko prezivi i da se vec jednom stavi tacka na ovo ludilo, dovoljno je mladih zivota izgubljeno.
парни ваљак нека меље!

Korisnikov avatar
Jure
Pridružio se: Pet Jun 09, 2017 11:13 pm

Post od Jure » Ned Jun 11, 2017 2:41 pm

grobarizacija napisao:
Sub Jun 10, 2017 2:54 pm
Ne znam da li je ovo prava tema u kojoj treba ostaviti ovakav post, zelim samo da pozovem sve ljude dobre volje koji mogu da dodju u KBC Zemun da daju krv za ovog decka koji je upucan preksinoc, to ce biti moguce u ponedeljak od 9 do 17 casova, ime momka je Demir Jukic. Receno mi je da krvna grupa nije bitna. Eto sta su napravili vodeci se ovakvom politikom, da klincu stave pistolj u ruke i da on posle popije metak od cigana kodeksasa. Ako vec oni nisu ljudi, ni jedni ni drugi, ajde da budemo mi.
Da se pomolimo da decko prezivi i da se vec jednom stavi tacka na ovo ludilo, dovoljno je mladih zivota izgubljeno.
Svaka rec na mestu.

gCentar
Pridružio se: Uto Jun 20, 2017 9:27 pm

Post od gCentar » Sre Jun 21, 2017 11:10 am

Neka nam potraje ovaj forum sto duze i neka se pisu sto kvalitetniji upisi..
Napred Partizan, ziveo forum i Grobari!!!

Korisnikov avatar
East Calling
Pridružio se: Sre Jun 21, 2017 7:47 pm

Post od East Calling » Sre Jun 21, 2017 7:55 pm

Na nagovor nekoliko ljudi koji vode sve ovo a koji su reseni da se cimaju oko foruma, registrovah se i ja. Ja cu biti treci admin na ovom forumu. Imam dosta toga da kazem i ukazem ali ce mi trebati malo vremena da iscitam sve ovo sto je ispisano kada je forum zakljucan za clanove. Iskreno, bio sam protiv toga u startu ali sta je tu je. Sada sam admin, pa cu sve da otvorim i da vas banujem. Redom.
Salim se, boli me kurac da nesto ovde puno pametujem. Moje je da pisem sto bolje i probam da ovaj forum ucinim za nijansu boljim.
East side calling...

pantera
Pridružio se: Sre Jun 07, 2017 11:34 pm

Post od pantera » Sre Jun 21, 2017 10:07 pm

Ајде ајде јуначе!
Уздравље
...не знам шта је бол, не знам шта је туга, волим Партизан, свог најбољег друга...

Odgovori