PREDLOZI - SUGESTIJE - KRITIKE

Odgovori
Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

PREDLOZI - SUGESTIJE - KRITIKE

Post od Admin » Čet Feb 23, 2017 9:33 pm

Jedna ovakva tema je potrebna na svakom forumu jer u njoj mozemo pricati o svemu vezano za unapredjenje foruma. Bilo da su to neki predlozi i sugestije kako da forum bude bolji ili kritike da nesto radimo lose i to probamo da ispravimo, ovo je pravo mesto za takve stvari.
Dajte nam sugestije o pozitivnim stvarima koje ste videli na nekim drugim forumima jer zelimo da zajedno napravimo jedan pravi forum navijaca partizana i ne treba puno izmisljati toplu vodu.
Slobodno nas obavestite i skrenite nam paznju na sve sto bi moglo da ovaj forum ucini boljim.
Administracija vam se unpred zahvaljuje.

Tyler Durden
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 4:12 pm

Re: PREDLOZI - SUGESTIJE - KRITIKE

Post od Tyler Durden » Pet Feb 24, 2017 4:21 pm

Odmah otvarajte vise tema u isto vreme i naglasite sta se pise gde. Moj je savet da odmah otvorite teme koje su bile poznate na ranijim forumima. Tipa "nasa borba" sa foruma zabranjenih, ili "unapredjenje tribine", "sta stampa stampa" ili neke price iz istorije i legende juga sa juznog fronta. Bilo je par dobrih i na grobari avangarda ali se ne secam tacno. Ubrzajte se malo sada na startu sa temama da napravite kostur pa cete posle lako da sirite pricu na neke druge teme.
We spent the rest of that night rounding up materials and packing the car, then we ate some mescaline and went swimming. Our trip was different!

Korisnikov avatar
Admin

Post od Admin » Pon Feb 27, 2017 9:01 pm

Tyler Durden napisao:
Pet Feb 24, 2017 4:21 pm
Odmah otvarajte vise tema u isto vreme i naglasite sta se pise gde. Moj je savet da odmah otvorite teme koje su bile poznate na ranijim forumima. Tipa "nasa borba" sa foruma zabranjenih, ili "unapredjenje tribine", "sta stampa stampa" ili neke price iz istorije i legende juga sa juznog fronta. Bilo je par dobrih i na grobari avangarda ali se ne secam tacno. Ubrzajte se malo sada na startu sa temama da napravite kostur pa cete posle lako da sirite pricu na neke druge teme.
Dobri saveti i koliko veceras cemo krenuti da pravimo kostur ovog foruma sa temama koje su manje vise svima poznate sa drugih grobarskih foruma koji su nekada postajali. Hvala na savetima.

Korisnikov avatar
Funeral
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:49 am

Post od Funeral » Pon Mar 06, 2017 12:23 am

Otvorite temu za foto i video materijal grobara jer je uvek lepo prisetiti se nekih starih slika i snimaka. Mislim da je tako nesto potrebno svakom forumu.

Korisnikov avatar
Admin

Post od Admin » Pon Mar 06, 2017 9:12 am

Funeral napisao:
Pon Mar 06, 2017 12:23 am
Otvorite temu za foto i video materijal grobara jer je uvek lepo prisetiti se nekih starih slika i snimaka. Mislim da je tako nesto potrebno svakom forumu.
Ide odmah! Hvala

Korisnikov avatar
Lord
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 5:41 pm

Post od Lord » Sre Mar 08, 2017 8:05 pm

Pratio sam ovih dana kako se forum razvija i primetio sam da i pored mnogo dobrih tema za diskusiju broj clanova nije nesto drasticno skocio. To ne treba ni da cudi jer znamo kako su ranije prolazili forumi koji nisu podrzavali pricu sadasnje juzne tribine. Hajde da svako od nas SMSom, pozivom, golubom pismonosom, sprejom na zidu, pa ako bas mora i putem drustvenih mreza javi svim usnulim istomisljenicima da opet postoji mesto gde mogu bez cenzure da iskazu svoje misljenje. Takodje bih podrzao predog nekog clana ovde koji je pomenio otvaranje teme sa grobariavangarda a to je STUB SRAMA. Malo unapredjenija verzija teme ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!! Toliko od mene.

Korisnikov avatar
Admin

Post od Admin » Čet Mar 09, 2017 8:47 am

Lord napisao:
Sre Mar 08, 2017 8:05 pm
Pratio sam ovih dana kako se forum razvija i primetio sam da i pored mnogo dobrih tema za diskusiju broj clanova nije nesto drasticno skocio. To ne treba ni da cudi jer znamo kako su ranije prolazili forumi koji nisu podrzavali pricu sadasnje juzne tribine. Hajde da svako od nas SMSom, pozivom, golubom pismonosom, sprejom na zidu, pa ako bas mora i putem drustvenih mreza javi svim usnulim istomisljenicima da opet postoji mesto gde mogu bez cenzure da iskazu svoje misljenje. Takodje bih podrzao predog nekog clana ovde koji je pomenio otvaranje teme sa grobariavangarda a to je STUB SRAMA. Malo unapredjenija verzija teme ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!! Toliko od mene.
Hvala na podrsci. Tek u narednim danima se ocekuje veci broj registracija jer za sve je potrebno vreme, a nista ne zelimo da radimo na brzinu. Ovde smo da potrajemo. Pa masa ljudi nam kaze da nije pratila nas sajt do skoro. Kad ljudi prepoznaju pravac u kom idemo i kad izadjemo iz mraka, onda je sve lakse. Sve to zelimo da radimo iskreno i otvoreno, bez laznih i duplih naloga koji su postojali na nekim starim grobarskim forumima.
Znaci samo korak po korak, objava po objava. Oci grobara su dugo bile sklapane i trebace vremena da se ponovo sirom otvore.

Korisnikov avatar
Jugovic
Pridružio se: Ned Mar 05, 2017 7:04 pm

Post od Jugovic » Čet Mar 09, 2017 6:49 pm

Otvarajte teme za utakmice kad i u koliko sati,svaka utakmica i pobjeda nam je jako bitna..

Korisnikov avatar
Undertaker
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 5:13 pm

Post od Undertaker » Pon Mar 13, 2017 5:25 pm

Rekao sam da cu se prikljuciti radu foruma cim sam cuo da se tako nesto sprema ali evo do sada nikako nisam imao volje, vremena i paznje da to uradim. Sada sam tu. Hvala na adminskim opcijama ali tek cu videti sta sve to podrazumeva. Ono sto bih ja uradio na prvom mestu jeste da kroz neko vreme zakljucamo forum i da ga mogu citati samo registrovani clanovi. Videcemo sta cemo se na kraju dogovoriti ali polako, ima vremena.
Tek ce se cuti za ovaj forum, bitno je da za pocetak postoji ovako nesto i da mozemo otvoreno diskutovati o svim losim pojavama kojih je ovih dana previse u i oko naseg kluba.

Korisnikov avatar
Funeral
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:49 am

Post od Funeral » Pon Mar 27, 2017 10:05 pm

Mislim da treba da se zakljuca forum samo za registrovane clanove i u pocetku dozvoljavati registraciju svima dok neko ne pocne da fula. Ako bilo ko narusi pricu koju zelite da pricate ovde, odmah ban.

Odgovori