PREDLOZI - SUGESTIJE - KRITIKE

Odgovori
Sinatra
Pridružio se: Pet Maj 12, 2017 12:51 pm

Re: PREDLOZI - SUGESTIJE - KRITIKE

Post od Sinatra » Pet Maj 12, 2017 2:42 pm

Mislim da nam za pocetak ovog foruma ne treba stotine tema. Nema sta mi da razvodnjavamo pricu i skrecemo fokus sa glavnih nekoliko tema. Odlicne su teme tipa kvartovi, parole, sta kenja stampa i slicno, ali nisu za ovo sad vreme!
Sad je najbitnije da se prepozna rak rana grobarstva i da se pocupa korov da bi krenuli napred! Sve oci treba da su uprete u to. Ko i zasto je kriv za ovo stanje? ko im pomaze da ostanu i dalje na pozicijama da unistavaju sve sveto oko Partizana? Kako i na tribinama, tako i u klubu. Da vidimo koje su im slabosti i kako ih pobediti u buducnosti.
i najbitnije upoznati sto vise ljudi sa tim cinjenicama i sa stanjem stvari.
Naravno, paziti vrlo dobro sta i koliko se pise, jer smo videli u proslosti kakve smo poteskoce imali. Pamet u glavu i koncizno i u srz problema.
Ove tri teme (nasa borba, odnos uprava/navijaci i uprava napolje) su sasvim dovoljne za pocetak. Pa kad se stvari ociste, lako je dodavati ostale teme koje cine jedan navijacki forum kvalitetnim.

kukuriku city
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 8:06 am

Post od kukuriku city » Pet Maj 12, 2017 8:44 pm

Ko iole prati desavanja zna sta se desava i na tribini i na stadionu,rak rana stoji i bice dugo,dugo....ko god dodje nasledice to od ovih prethodnih i nastavice po starom. Mozda ce ovi novi nesto promeniti ali cisto sumnjam. Mnogima treba zabraniti da se priblize Humskoj ulici
SUDIJSKA TROJKA POLIZE MI STOJKA

Korisnikov avatar
TangoSmrti
Pridružio se: Sre Apr 12, 2017 12:40 am

Post od TangoSmrti » Sub Maj 13, 2017 1:05 am

Sinatra napisao:
Pet Maj 12, 2017 2:42 pm
Mislim da nam za pocetak ovog foruma ne treba stotine tema. Nema sta mi da razvodnjavamo pricu i skrecemo fokus sa glavnih nekoliko tema. Odlicne su teme tipa kvartovi, parole, sta kenja stampa i slicno, ali nisu za ovo sad vreme!
Sad je najbitnije da se prepozna rak rana grobarstva i da se pocupa korov da bi krenuli napred! Sve oci treba da su uprete u to. Ko i zasto je kriv za ovo stanje? ko im pomaze da ostanu i dalje na pozicijama da unistavaju sve sveto oko Partizana? Kako i na tribinama, tako i u klubu. Da vidimo koje su im slabosti i kako ih pobediti u buducnosti.
i najbitnije upoznati sto vise ljudi sa tim cinjenicama i sa stanjem stvari.
Naravno, paziti vrlo dobro sta i koliko se pise, jer smo videli u proslosti kakve smo poteskoce imali. Pamet u glavu i koncizno i u srz problema.
Ove tri teme (nasa borba, odnos uprava/navijaci i uprava napolje) su sasvim dovoljne za pocetak. Pa kad se stvari ociste, lako je dodavati ostale teme koje cine jedan navijacki forum kvalitetnim.
Potpuno se slažem sa tobom. Prva dva posta su ti vrlo kvalitetna i neka svako ko želi nešto da napiše pročita postove brata sinatre, mislim da jedan post na navijačkom forumu tako treba da izgleda.

Pre svega još jednom apelujem na admine foruma da se uključe u priču kako bi se rasplamsala diskusija na forumu. Neznam dal admini uopšte posecuju forum? Ja razumem da ne zauzimate nikakvu ulogu vodje ovde ali mislim da bih smo smeli dosta više aktivnosti da očekujemo od admin-tima. Eo vidim da neki zalutali rusi pišu neke gluposti. Ako ne želite da pišete na forumu bar ga održavajte. Mislim da je @Sinatra dao dobar predlog da za početak budu samo otvorene 2-3 glavne teme.
hoćemo bordo-plave dresove

BrdoBanovo
Pridružio se: Sub Maj 06, 2017 3:34 pm

Post od BrdoBanovo » Pon Maj 22, 2017 7:56 pm

Ako ne mozete da vodite sajt, gasite.. (na zalost)
do nekog boljeg vremena, mada vam je ovo sve i pun istok mogao da bude veliki zamajac.
poz grobarijo
na nasoj pivari zastava vijori...

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Sre Maj 24, 2017 4:17 pm

Ako ne mozete da vodite sajt, gasite.. (na zalost)
do nekog boljeg vremena, mada vam je ovo sve i pun istok mogao da bude veliki zamajac.
poz grobarijo
Pre svega još jednom apelujem na admine foruma da se uključe u priču kako bi se rasplamsala diskusija na forumu. Neznam dal admini uopšte posecuju forum? Ja razumem da ne zauzimate nikakvu ulogu vodje ovde ali mislim da bih smo smeli dosta više aktivnosti da očekujemo od admin-tima. Eo vidim da neki zalutali rusi pišu neke gluposti. Ako ne želite da pišete na forumu bar ga održavajte. Mislim da je @Sinatra dao dobar predlog da za početak budu samo otvorene 2-3 glavne teme.
Veliko izvinjenje svima sto iz opravdanih razloga admini nisu par nedelja bili ovde.
Svi spam postovi su obrisani i ti nalozi ukinuti.
Od danas ce se forum zakljucati samo za registrovane clanove a registracije ce se odobravati kako budu pristizale. Ovo sto se sada izdesavalo na forumu nece vise biti slucaj.
Nastavljamo i dalje sa radom.

Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Post od Vetar » Čet Maj 25, 2017 9:27 pm

Pitanje za admine? Koliko se ja secam posle derbija u rupi, euforija je bila ogromna, najjavljivalo se da nekolicina ljudi treba da pocne da piše da bi forum dobio na znacaju i da bi se drugi prikljucili diskusiji, gde je zapelo.?

kukuriku

Post od kukuriku » Pet Maj 26, 2017 3:49 pm

Nadam se da ce se admini uozbiljiti mada sa nama uvek anarhija....pojebo sam šifru nesto pa sam se ponovo registrovao,kukuriku city samo sad bez city

Korisnikov avatar
grobarizacija
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 9:44 pm

Post od grobarizacija » Pet Maj 26, 2017 4:29 pm

Nema zapinjanja, tu smo svi i nastavljamo dalje.
U jednom momentu su mi sve ladje potonule, ali evo i nesto dobro da vidim danas posle one katastrofe sinoc. Ocekujem mnostvo novih tema i diskusija, nek nam ova titula bude podstrek!
парни ваљак нека меље!

kukuriku

Post od kukuriku » Pet Maj 26, 2017 5:07 pm

Tako je svi po malo da doprinesemo da napravimo dobar i kvalitetan forum bez pljuvacina mada ce botovaa uvek biti na njih i ne treba odgovarati,pamet i glavu posle onoga sinoc.....NIJE GLAVA LUBENICA DA RASTE SVAKE GODINE..i naravno da admin radi svoj posao

Korisnikov avatar
Undertaker
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 5:13 pm

Post od Undertaker » Pet Maj 26, 2017 5:54 pm

Vetar napisao:
Čet Maj 25, 2017 9:27 pm
Pitanje za admine? Koliko se ja secam posle derbija u rupi, euforija je bila ogromna, najjavljivalo se da nekolicina ljudi treba da pocne da piše da bi forum dobio na znacaju i da bi se drugi prikljucili diskusiji, gde je zapelo.?
Tu smo. Gledamo i merimo da li da se uopste upustamo u dublju pricu. Konkretniju pricu na forumu. Mi smo prvi sa misljenjem da ne zelimo bilo kakvu stetu Partizanu i Grobarima a sama prica sa nase strane gde se ne bi pohvalno izrazavali o nekim ljudima koji se sada prse na tribini, narusila bi atmosferu i euforiju koja je vladala medju Grobarima. I tako dok smo merili sta da radimo i kako da nastupimo, proslo je par nedelja.
U startu smo hteli da pustimo da vidimo kako ce se desavati situacija i na forumu i na koga ovde mozemo da racunamo, bez naseg velikog uplitanja u rad foruma i shvatili smo da je u ovom malo ljudi koji su spremni da izdvoje vreme na dnevnom nivou da bi pisali na forumu. Nama nije problem da zagrebemo sljam koji se nakotio na Jugu ali ako ce to ostati samo na nama onda ne zelimo da ulazimo u piskaranje na forumu u nedogled jer sve to o cemu bi mi sami pisali, mi svakodnevno pricamo i izmedju sebe.
Sva ta euforija koja se desila posle pobede u rupi je bila dobra za Partizan a mi se vodimo samo tim interesima. Kada smo videli ko sve i kakvu podrsku daje jajarama sa Juga samo zato sto ih je zahvatila euforija i trans od ponizenja crvene kurve dobro smo se zapitali sta mi radimo i za koga radimo.
Za koga sve ovo pisati i voditi ako ce vise od pola ljudi da se opet lize sa jajarama i placenicima samo zbog navodno dobre atmosfere. Covek koji je do juce bio sa nama javno poziva da se dodje na skup isped stadiona bez da je bilo koga od nas pitao ili konsultovao i onda se svi mi zapitamo ima li smisla da sve ovo radimo, vucemo i guramo napred kada u " nasim" redovima ima ljudi koji rade stvari zbog kojih smo se juce zajedno gadili. Puno je dilema bilo i medju nama samima i 1000 stvari smo pretresli.
I posle svega evo nas ovde. Pisemo i pisacemo o svemu dobrom i losem. Forum ce pretrpeti neke kozmeticke izmene ali ce sustina ostati ista.
Pozivamo i sve vas da ne odustajete od tihe borbe protiv svih za koje primetite da rade protiv Grobara i koji nas vode iz greske u gresku a da nikakvu cenu za to ne placaju.
Dajte svi sve od sebe da ovaj forum postane ono sto zelimo i bude prava slika svih nas koji zaista volimo Partizan i koji se osecamo kao porodica Navijaca Partizana.

Odgovori