PREDLOZI - SUGESTIJE - KRITIKE

Odgovori
Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Re: PREDLOZI - SUGESTIJE - KRITIKE

Post od Vetar » Uto Mar 28, 2017 1:03 am

Za početak bi moglo malo više da se piše na forumu, mesec dana je prošlo od otvaranja foruma a jako malo ljudi zna za forum..

Korisnikov avatar
Jack
Pridružio se: Ned Mar 05, 2017 11:59 pm

Post od Jack » Čet Apr 06, 2017 7:06 pm

Mozda u sportskim temama KK Partizan?

Korisnikov avatar
TangoSmrti
Pridružio se: Sre Apr 12, 2017 12:40 am

Post od TangoSmrti » Sre Apr 12, 2017 1:06 am

JugGrobarima, GrobariAvangarda, NavijaciPartizana.. puno sreće adminima, koliko vidim ne baš sjajan start ali šta je tu je, bitno je da ima mesto da se cuje mišljenje vecine Grobara koja je više nego nezadovoljna situacijom. Sugestija da se pre svega admini aktiviraju malo što se tiče promocije foruma. Forum je aktivan koliko vidim skoro mesec ipo dana, za to vreme se skupilo svega 63 članova, niko ne piše deluje jako mrtvo a ima nas gomila istomišljenika koji bi se rado prikljucili diskusiji na forumu.Da ne bude da sam se registrovao da mračim ovde, podelio sam link foruma na FB-u i poslao sam poruke raznim grobarskim stranicama koje kritikuju jug i upravu da podele link foruma. Bilo bi dobro da svaki član ovde to isto učini da masa pročuje za forum.
Grobarski pozdrav
hoćemo bordo-plave dresove

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Uto Apr 18, 2017 10:21 pm

TangoSmrti napisao:
Sre Apr 12, 2017 1:06 am
JugGrobarima, GrobariAvangarda, NavijaciPartizana.. puno sreće adminima, koliko vidim ne baš sjajan start ali šta je tu je, bitno je da ima mesto da se cuje mišljenje vecine Grobara koja je više nego nezadovoljna situacijom. Sugestija da se pre svega admini aktiviraju malo što se tiče promocije foruma. Forum je aktivan koliko vidim skoro mesec ipo dana, za to vreme se skupilo svega 63 članova, niko ne piše deluje jako mrtvo a ima nas gomila istomišljenika koji bi se rado prikljucili diskusiji na forumu.Da ne bude da sam se registrovao da mračim ovde, podelio sam link foruma na FB-u i poslao sam poruke raznim grobarskim stranicama koje kritikuju jug i upravu da podele link foruma. Bilo bi dobro da svaki član ovde to isto učini da masa pročuje za forum.
Grobarski pozdrav
Hvala i dobrodosao. Kritika je skroz na mestu, ali od danas krecemo jako.
Dosta ljudi je obavesteno o forumu i svi oni cekaju da se forum zahukta kako bi se prikljucili. Tako je kako je, ljudi su barem iskreni. 10 ljudi sa kojima smo bliski je odgovorno potvrdilo da ce vise pisati i komentarisati i to bi za pocetak rasplamsalo pricu u pravcu u kojem je svi svi mi pricamo uzivo.
Ja prvi i nekolicina admina cemo takodje sada svakodnevno biti na forumu i potruditi se iz petnih zila.
Napred Partizan

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Uto Apr 18, 2017 10:22 pm

Vetar napisao:
Uto Mar 28, 2017 1:03 am
Za početak bi moglo malo više da se piše na forumu, mesec dana je prošlo od otvaranja foruma a jako malo ljudi zna za forum..
Dobrodosao. Svi zajedno cemo se potruditi da tako i bude. :idea:

Korisnikov avatar
FOTO TIFO
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 10:56 pm

Post od FOTO TIFO » Uto Apr 18, 2017 11:01 pm

Pozdrav za sve vas koji vec neko vreme ucestvujete u radu foruma. Pozdrav i za admine koji su se hrabro i voljno odlucili da probaju sa ovim forumom da postignu nesto. Ja licno od jf foruma nisam pisao ni na jednom drugom ali eto potrudicu se da vas obradujem fotografijama koje mozda do sada niste videli i koje sam godinama skupljao u svojoj arhivi. Ujedno cu kaciti i aktuelne fotografije koje se mogu videti na drustvenim mrezama, a koje zavredjuju paznju i koje vredi trajno ostaviti na ovom forumu.
Unapred se radujem druzenju i pozivam da se svi registrujete i sto pre ovaj forum postane olicenje svega onoga sto Grobari treba da predstavljaju. Ziveli braco...

Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Post od Vetar » Sre Apr 19, 2017 1:35 am

Raduje me nešto novo, pomak pa makar i 1 milimetar, da se Grobari pokrenu pa makar i preko foruma, da krene neka zdrava priča, iskreno se nadam da forum neće padati kao oni pre, i svi ti sto čekaju da se zahukta forum neka počnu da pišu što pre mislim da je dosta bilo čekanja!

kukuriku city
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 8:06 am

Post od kukuriku city » Pon Maj 01, 2017 8:23 am

Malo vise reklame bar ovi mladji nek reklamiraju preko fb. i slicno.....meni je jutros sasvim slucajno izletelo na mobilnom ovo jer sam pratio neku stranicu pa video ovaj forum...vise reklame
SUDIJSKA TROJKA POLIZE MI STOJKA

Korisnikov avatar
grobarizacija
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 9:44 pm

Post od grobarizacija » Uto Maj 02, 2017 4:03 pm

Ne znam koliko je pametno reklamirati forum svuda, da ne zameri kukuriku, nekako razmisljam skupilo bi se i ovakvih i onakvih, mislim da je poenta da se ovde nadju ljudi koji su zdravog razuma i ispravnog nacina razmisljanja. Samo da se prenosi od usta do usta, svako od nas ima nekoliko drugara koji ce se rado prikljuciti i pomoci u radu foruma, nekako me to reklamiranje mnogo podseca na ciganske mobilizacije, nismo mi taj njihov fazon placenicki, mozemo mi to na ruke i peske. Evo ja sam prvi protivnik fejsbukova, instagrama i slicnih zajebancija, ubedjen sam da mozemo da ucinimo da forum zazivi na neki zdraviji nacin.

Postoji mnostvo tema kojih se treba dotaci, vremena ce se uvek naci za ovakve stvari, a ideja ima na pretek svakako :idea:

Sto se tice kacenja slika i imenovanja odredjenih osoba, nemam nista protiv, ali mozda se to ipak treba zakljucati. Nek ne bude plati pa se klati, nego registruj se pa se klati :D
парни ваљак нека меље!

kukuriku city
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 8:06 am

Post od kukuriku city » Uto Maj 02, 2017 7:48 pm

Slazem se sa tobom,nego da se nakupi stotinak ljudi uglavnom istomisljenika,neka svaku deseti napise po nesto pametno i eto diskusije nesto se desava,ljudi ce čitati i vremenom se prikljuciti diskusiji. Sto se tice botova i njima slicni takvih je bilo i bice uvek a admin je tu da ih prepozna da crveni karton i sl. Bilo ih je na Grobari Avangarda koliko hoces,kad ih udari tamo gde boli eto ih samo šište i siluju tastature....bitno je da se krene. Jebi ga nije lako ni pisati kad nista ne znas o forumu a nas uvek izjebu,ali nema odmora dok traje obnova
SUDIJSKA TROJKA POLIZE MI STOJKA

Odgovori