ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!!

Korisnikov avatar
Ilija Radaković
Pridružio se: Sre Feb 22, 2017 12:21 am

Re: ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!!

Post od Ilija Radaković » Uto Feb 28, 2017 4:52 pm

Nema tu pomoći dok se ne promeni sistem u državi,dok se ne pohapse ratni i antiratni profiteri i kriminalci koje je na slobodu pustio Milošević nakon Osme sednice...Od ribe glava smrdi!
BESMISLENA YU-RATOVANJA 1991-1995

Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Post od Vetar » Uto Feb 28, 2017 5:59 pm

Pozdrav za sve, svi mi koji posecujemo ovaj forum verovatno nas jedna te ista zelja spaja a to je da počne neke promene posto mislim da smo odavno nisko pali realno sve sto nikad niko nije mogao da pomisli nama se dogodilo sto se tice navijackog pokreta, danas pravi grobari nisu navijaci nego simpatizeri, semenkari, neki dolaze, neki su prestali navodno otisli u navijacku penziju mada sta god to znacilo., nikad Partizan nije igrao lep fudbal niti je nas fudbal ranijih godina bio bolji, jednostavno grobari su bili ime, strah i trepet i pre svega su bili GROBARI..stadionom se orila pesma bilo je i tada svega i svacega kao sto ce i uvek biti ali smo bili autenticni prepoznatljivi ovo danas necu da komentarisem 200-400 ljudi i kao super svi se prave ludi., planski ostvaren cilj oterali su sve koje vole Partizan, potpomognutim sa svemocnim sa zeljom da se ugasi i poslednji glas bunta i revolta(ugasiti crno belu boju).. nadam se boljim vremenima. Pozdrav za sve one koji se nisu odrekli crno bele boje!

Grave
Pridružio se: Ned Mar 05, 2017 9:43 pm

Post od Grave » Ned Mar 05, 2017 9:58 pm

Godine prolaze a na Jugu nista novo. Poslednjih par godina ljudi koji su doveli tribinu u stanje kakvo je sad, na pitanje sta se to desava nemusto klimaju glavama i podizu ramena....nista ne znaju kao da nisu tu. Ljudi koji mogu nesto da promene ne oglasavaju se ili ne zele ili jednostavno nemaju volje za bilo sta. Imam utisak da samo institucija i brend Partizan odrzava kakvo takvo postojanje Grobara. Pa pogledajte samo ko vodi tribinu i bice vam jasno sto je ona takva.

Korisnikov avatar
Funeral
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:49 am

Post od Funeral » Pon Mar 06, 2017 12:16 am

Grave napisao:
Ned Mar 05, 2017 9:58 pm
Godine prolaze a na Jugu nista novo. Poslednjih par godina ljudi koji su doveli tribinu u stanje kakvo je sad, na pitanje sta se to desava nemusto klimaju glavama i podizu ramena....nista ne znaju kao da nisu tu. Ljudi koji mogu nesto da promene ne oglasavaju se ili ne zele ili jednostavno nemaju volje za bilo sta. Imam utisak da samo institucija i brend Partizan odrzava kakvo takvo postojanje Grobara. Pa pogledajte samo ko vodi tribinu i bice vam jasno sto je ona takva.
Upravo tako brate. Kao da im je dovoljno to sto ih niko ne dira i ne cima za bilo sta i njima je to ok. Masa ljudi koji vuku odredjene grupe ljudi, provereni grobari, ne zele da imaju bilo sta sa ovakvim olosima sa Juga. Predlazem da se svi takvi ljudi koji su se okoristili od ovih olosa i ubica Partizana iz uprave, javno prozovu na ovoj temi. Nesto slicno kao sto je bilo na temi, mislim da se zvala, STUB SRAMA, sa foruma grobari avangarda. Takve ljude treba javno prozvati i pokazati svima da njihova ljubav prema Partizanu kosta i koliko kosta.

Korisnikov avatar
Bratija
Pridružio se: Sre Feb 22, 2017 10:12 am

Post od Bratija » Pon Mar 06, 2017 9:21 am

Dokle god na jugu budu postojali ljudi kojima je ok da se izbaci ovakva parola i koji ce kaciti zastavu saleta mutavog na svim utakmicama, nama nema napretka. To treba odmah priznati i izjasniti se da je to zlo. Pored Voje Pancevca, Belgije i mnogih drugih, ti kacis parole i zastave velje i mutavog, to je sramota. Sto je najgore od svega, ti sto kace ove nebuloze samo zele da se dokazu i pokazu i Velji koji je pokazao koliko mu nije stalo do grobara i juga. Ti isti ljudi sto to kace sada vode tribinu u propast i treba ih sve javno prozvati. Bez ustrucavanja i blama.
Prikačeni fajlovi
nevolja.jpg
nevolja.jpg (83.1 KiB) Pogledano 6266 puta

Tyler Durden
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 4:12 pm

Post od Tyler Durden » Pon Mar 20, 2017 7:10 pm

Ja i dalje ne verujem koliko dupeuvlakaca ima na tom jugu. Pa ti ljudi i dalje se uvlace u bulju mutavom i velji, glumataju neke do groba verne prijatelje. Kako ljigavo. Za sve ovo vreme i dalje verujem da ljudi iz uprave placaju reket toj njihovoj grupici. Cuo sam da je Rosava bubuljica sada blagajnik broj jedan i da jos ima i svoje obezbedjenje. Alo bre, jebem vam sve pa dokle bre vise da serete po grobarima i svim navijacima partizana.
Okacicu klip tog rosavog kada se usrao kada su mu prisli cigani i vadio se na devojku, kao nju da zastiti a ona sedi u kolima i nije ni bila meta tih cigana. Nije ni cudo sto mu treba obezbedjenje. Veci su cigani od cigana postali. Eto to je nasa zaostavstina sada.
We spent the rest of that night rounding up materials and packing the car, then we ate some mescaline and went swimming. Our trip was different!

Korisnikov avatar
alczbgd
Pridružio se: Čet Apr 20, 2017 7:37 pm

Post od alczbgd » Pet Apr 21, 2017 3:53 am

Slika

Korisnikov avatar
alczbgd
Pridružio se: Čet Apr 20, 2017 7:37 pm

Post od alczbgd » Pet Apr 21, 2017 3:53 am

grobari GROBARSTVA

kukuriku city
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 8:06 am

Post od kukuriku city » Pon Maj 01, 2017 9:01 am

Slika sve govori,ako si lud nisi slep,
SUDIJSKA TROJKA POLIZE MI STOJKA

Vole te Blokovi
Pridružio se: Čet Maj 11, 2017 4:14 pm

Post od Vole te Blokovi » Sub Maj 13, 2017 11:18 am

Ljudi neko lepo rece ovde.. ovo je sve po meni mlacenje prazne slame i tapkanje u mestu. Nema smene ovih kriminalaca dok ne dodje do smene vlasti a na tome se mora raditi. Isto tako pricamo ne valja Vucic al zato ne izlazite(ne mislim vi ovde nego uopsteno) na izbore i koristote se onom najcuvenijom i najglupljom izjavom izjavom svi su isti. Tako isto i na triplbina ne valja nam sale mutavi i ekipa al cekamo da oni magicno nestanu, da se povuku sta??? Oni sigurno nece napustiti svoje seme i svoj biznis zbog stida i srama i sto cemo mi da ih prozivamo.. videli ste koliko nas je bilo protiv vose sad..znaci nas 2,3,5,10,20 soma ljudi su taoci grupe od 200-300placenika i sitnih jajara l. Pa dajte ljudi nesto konkretno da se radi.
Inace nije ogo bilo upuceno vama s foruma verujem da velika vecina vas deli moje stavove i u buducnosti ako da Bog da ovaj potraje imacete moju podrsku za sve i jos bar minimum 5-10 mojih drugara. Srecno

Odgovori