NAŠA BORBA...

Odgovori
Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

NAŠA BORBA...

Post od Admin » Pon Feb 27, 2017 10:44 pm

Prva sugestija koju smo dobili na forumu bila je vezana za otvaranje dobro poznatih tema na kojim se nasiroko pisalo na nekim grobarskim forumima koji su ranije bili vrlo popularni. Iz toga razloga sada ponovo otvaramo jednu od najcitanijih tema.
Ova tema se zove "NAŠA BORBA..." i u njoj cemo komentarisati sve prilike na nasem Jugu i dati pravac kojim bi tribina morala da ide. Konstantno ukazivanje na problem i predlozi kako da prevazidjemo postojece probleme uvek je potrebno ovakvom forumu. U narednim danima ce nam se prikljuciti i ostali admini i polako se pokrece masina. Neka bude borba neprestana!!!

NAPRED PARTIZAN!!!
Prikačeni fajlovi
borba22.jpg
borba22.jpg (36.17 KiB) Pogledano 38150 puta

Korisnikov avatar
Јужна Страна
Pridružio se: Sre Feb 22, 2017 9:41 am

Re: NAŠA BORBA...

Post od Јужна Страна » Ned Mar 05, 2017 5:22 pm

Nasa borba mora biti usmerena na ove ljigavce koji danas vode tribinu a setaju se sa obezbednjem i na lopove iz uprave koji krcme sve ono sto su zatekli u klubu. Videcete i sami, prijavili su jedan dug kada su dosli u klub a ostavice jos veci kada iz kluba budu odlazili. Zamazace oci ljudima tako sto ce reci da su sredili blatusu i malo nasminkali svlacionice i to je to. A to sto su nas zaduzuili jos vise, sto smo sada pod skenerom UEFA za svaki racun koji treba da se plati u roku i sto nam je teleotik pod hipotekom, to je stvar nekih drugih stvari.
Svi znamo ko je ovo rekao i da i protiv takvih ljudi treba da se borimo. Nasa borba je borba na vise frontova.
Udrite ih motkama...

Korisnikov avatar
Bratija
Pridružio se: Sre Feb 22, 2017 10:12 am

Post od Bratija » Pon Mar 06, 2017 2:17 pm

http://informer.rs/vesti/hronika/122384 ... je-Nevolje
PREOKRET U ISTRAZI NAPADA NA POZNATE BG DISKOTEKE! "Fristajler" i "Tilt" zapalila ekipa navijača Velje Nevolje!
Samo interes i samo kriminal. To je jedini posao ovakvih ljudi. Partizan i Grobari su samo paravan i polje koje im sluzi da rasire svoju mrezu. Sve to je jasno svima ali i dalje sve boli kurac. Paljenje splavova, bacanje bombi i slicno nikako ne se ne sme povezivati sa navijacima Partizana zbog ovakvih odvratnih pojedinaca. Protiv njih i njihovih poslusnika se mora voditi ova borba na prvom mestu.

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Sre Mar 08, 2017 4:36 pm

Uzivo sa praznog hrama. Eto sta su Grobari danas. Dzabe i duhovite doskocice kada ih 99% Grobara gleda preko slika. Tuga je na smo spali danas. Uprava dobro radi posao, to se vidi iz aviona. Bice ova borba do poslednjeg coveka.
Prikačeni fajlovi
majo.jpg
majo.jpg (75.26 KiB) Pogledano 37966 puta

Korisnikov avatar
Funeral
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:49 am

Post od Funeral » Pon Apr 10, 2017 6:57 pm

Vec danima se suzdrzavam da napisem bilo sta o dogadjaju od subote i svega sto se desavalo na stadinu. Sve cekam da ce neko nesto da napise i da malo popricamo na tu temu. Medjutim vidim da se o tome ovde ne pise kao da je zabranjeno, pa reko ajde da proverim sta ce biti sa ovim mojim postom.
Ono sto zelim da kazem jeste da je ovo sramota svih nas koji smo krocili na taj Jug. Bez obzira sto taj jug vise nije ono sto je bio, ovo je stvarno bilo previse od ljudi koji se sada navodno nesto pitaju i na delu se videlo koliko je sve trulo tamo na stadionu Partizana. Pocev od ljudi koji sada navodno vode pricu pa do onih koji dolaze iz ovih ili onih razloga. Sada smo samo imali vise srece nego pameti jer pameti odavno nemamo. Cini mi se da nemamo ni energije da se pokrenemo sa ove mrtve tacke i to je ono sto je najgore. Voleo bih da gresim i da se neki ljudi dozovu pameti ali sam gotovo siguran da su tek sada eskalirale neke stvari. Vreme ce pokazati. Zanima me vase misljenje na ovu temu. Naravno ne treba iznositi sve detalje. Mislim da je ovo prava tema jer tema za subotnju utakmicu nije ni otvorena. Ovo je svakako u domenu nase borbe koju moramo voditi i dalje kako se ovakvi incidenti i propusti od subote ne bi desavali ponovo. Sada smo imali srece, a sreca je kurva...

Sve_Do_Smrti_Zajedno
Pridružio se: Čet Mar 16, 2017 10:41 am

Post od Sve_Do_Smrti_Zajedno » Uto Apr 11, 2017 11:48 pm

@Funeral
Izgleda da je i ovaj forum mrtav kao i tribina, danima ako ne i nedeljama se ništa ne piše, ne samo vezano za dogadjaje od subote nego generalno... Mogu samo da se na žalost složim sa tobom u mišljenju da energija za pokretanje sa mrtve tačke ne postoji, sistematski nas uništavaju već predugo, i klub i tribinu, možda je bilo nekih prilika da se nešto promeni, ali ako realno sagledamo stvari verovatno i da nije. Ne može se protiv države. Pogotovo dok je psihopata na vlasti, crno nam se piše. Jedino što meni lično smeta i što najviše boli, je što nas je sve manje i manje na stadionu, lakše bi bilo podneti sve ovo da nas ima uvek 10 - 15 hiljada, ne znam šta sprečava ljude koji se recimo okupe na istoku rupe na svakom derbiju da dodju na JNA... U svakom slučaju čeka nas minimum još pet teških godina, koje je pitanje kako ćemo i da li ćemo preživeti, i kao klub i kao tribina. Lepo bi bilo da se bar nadje neki način da se ljudi animiraju da dodju na stadion, bez obzira ko je u upravi ili na vlasti mi drugi Partizan nemamo, i treba uvek da budemo uz njega. Ali ne znam više kako to izvesti, poslednji pokušaj je bio na forumu Grobari Avangarda gde je osnovna ideja i bila omasovljenje, pa znamo svi (odnosno i ne znamo) kako se i zašto završilo.

Korisnikov avatar
TangoSmrti
Pridružio se: Sre Apr 12, 2017 12:40 am

Post od TangoSmrti » Sre Apr 12, 2017 5:46 pm

Funeral napisao:
Pon Apr 10, 2017 6:57 pm
Vec danima se suzdrzavam da napisem bilo sta o dogadjajo od subote i svega sto se desavalo na stadinu. Sve cekam da ce neko nesto da napise i da malo popricamo na tu temu. Medjutim vidim da se o tome ovde ne pise kao da je zabranjeno, pa reko ajde da proverim sta ce biti sa ovim mojim postom.
Ono sto zelim da kazem jeste da je ovo sramota svih nas koji smo krocili na taj Jug. Bez obzira sto taj jug vise nije ono sto je bio, ovo je stvarno bilo previse od ljudi koji se sada navodno nesto pitaju i na delu se videlo koliko je sve trulo tamo na stadionu Partizana. Pocev od ljudi koji sada navodno vode pricu pa do onih koji dolaze iz ovih ili onih razloga. Sada smo samo imali vise srece nego pameti jer pameti odavno nemamo. Cini mi se da nemamo ni energije da se pokrenemo sa ove mrtve tacke i to je ono sto je najgore. Voleo bih da gresim i da se neki ljudi dozovu pameti ali sam gotovo siguran da su tek sada eskalirale neke stvari. Vreme ce pokazati. Zanima me vase misljenje na ovu temu. Naravno ne treba iznositi sve detalje. Mislim da je ovo prava tema jer tema za subotnju utakmicu nije ni otvorena. Ovo je svakako u domenu nase borbe koju moramo voditi i dalje kako se ovakvi incidenti i propusti od subote ne bi desavali ponovo. Sada smo imali srece, a sreca je kurva...
Zašto bi nas, mene, tebe ili bilo koga ko ne ide vise na taj jug bila sramota zbog subote? Po meni a ovo je neko lično mišljenje, za ovu sramnu situaciju trenutnu nisu krivi ni velja ni sale niti bilo ko od tih slina. To su obični krimosi koji su namirisali kintu u humskoj i fino profitirali. Glavni krivci za sve ovo što se danas dešava su po meni grupe koje danas čine taj jug. A to su uglavnom(namerno cu napisati) : Young Boys, Alcatraz, Anti Romi(koja parodija Anti Romi a na skeli Karapandzic BBRS i ostala bagra da ih ne pominjem) Shadows, Tužni Front, Vandal Boys, South Guard, JNK, itd itd. Po meni ove grupe zaslužuju mesto na stubu srama. Te iste grupe vec godinama leže na gnezdu ispod kojeg raste tumor koji je zadesio grobarstvo. Treba ih eliminisati i tek onda možemo da pričamo o novom početku. Pokrenuti kampanju bojkot juga i samo bezobrazno sa jajarama.
hoćemo bordo-plave dresove

Vetar
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 11:59 pm

Post od Vetar » Pet Apr 14, 2017 6:22 am

Sve vi sto pisete ima smisla i tako bi trebalo da bude, sustina je da ima ljudi ali niko nece da poturi ledja, da bi pokrenuo nesto moras da gurnes nekom prst u oko, a slozicemo se da je suvise opasno jer odavno je sve preslo granice navijackih okvira..

Korisnikov avatar
optimalno
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 8:33 pm

Post od optimalno » Uto Apr 18, 2017 8:42 pm

Sva sreca zastave nisu pale. Maske su pale odavno. Odavno se zna ko su oni koji su tu da i dalje urusavaju Partizan i Grobarstvo. Interesi i svoje pozicije su im vaznije od tribine a svakog dobronamernog Grobara dozivljavaju kao konkurenciju i opasnost za njihove pozicije. Svako normalan im je konkurencija u njihovim bolesnim glavama. I kada nekog pozovu da dodje na Jug oni ga ne zovu da dize Grobarstvo vec ga pozivaju da brani njihov status na Jugu. Njih 150 je umislilo da su oni ceo Jug i njima niko ne treba. Dovoljni su sami sebi.

Korisnikov avatar
Raul_Duke
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 4:39 pm

Post od Raul_Duke » Sre Apr 19, 2017 4:58 pm

Pozdrav svima. Za pocetak velika podrska za dizanje foruma. Sramota je na sta smo spali od "pomirenja" ... Da ne duzim. Stanje je takvo kakvo je. Kojoj god strani da pripadamo moramo da se zahvalimo u koga god verujemo , Bogu, Bob Marliju, Belom ili nekom trecem sto zastave nisu pale u subotu. Bila bi to sramota za celokupno grobarstvo, bez obzira sto mnogo nas nije krocilo na jug od 2011 to bi bio udarac za sve.

Sto se tice ozdravljenja tribine, tesko je jako. Napolju je Vucje vreme ! Svi znamo na sta su spremne pojedine individue kako bi odbranile izvore svojih prihoda. Neko je vec pomenuo gore da nisu problem preletaci nego oni koji ih podrzavaju. Za ovakvo stanje celokupnog grobarstva se treba zahvaliti pre svega grupama koje je naveo @TangoSmrti.

Ne zelim da budem hejter. Nadam se da ce ovaj forum malo zivnuti, grobari su izgubili veru posle godina i godina borbe. Ubili su nas u pojam.

Jedno pitanje za nekoga ko ide na jug. Kako mozete uopste da ocekujete da neko od nas dodje ponovo na jug vise ikada kada ne zelite da skandirate nasem bratu, o skandiranju upravi i vladaru da ne krecem- svi znamo kako se to zavrsava.... O kacenju zastave za naseg brata i onim bajkama koje su se pricale prilikom pomirenja ne zelim ni da polemisem... Svi smo videli kako se to zavrsilo... Pomenuo bih i ne tako davno cesljanje prilikom ulaska na istok...

SporCki pozdrav sa Istoka.
NUSKNVP

Odgovori