NAŠA BORBA...

Odgovori
BanjalucaninPFK
Pridružio se: Čet Maj 31, 2018 4:03 pm

Re: NAŠA BORBA...

Post od BanjalucaninPFK » Čet Jun 14, 2018 5:21 pm

Brate problem je sto se namjerno stvara slika letargije kao nista se ne moze promjeniti , ne vrijedi se boriti....VRIJEDI !!!! Ovako misle da mogu sta hoce ....E jedan jebeni Vucelic i Vazura su nam na celu kluba , cigani nas ko sline otresaju i mi nista.....Dusa me boli kad vidim koliko nema bunta , i cim neko istakne to odmah skoce nije vrijeme , ne moze se protiv njih itd itd itd..........Grobari najveca navijacka grupa ne moze protiv Vazure ? Pogledajte energiju 4.marta , a pogledajte mjesec dana kasnije ?>??? Shvatate da smo postali isti kurac kao jug???

Korisnikov avatar
HCBG88
Pridružio se: Ned Dec 17, 2017 6:20 pm

Post od HCBG88 » Čet Jun 14, 2018 5:28 pm

Koliko ljudi sa foruma su clanovi svih stranaka u nasoj zemlji? Lepo reci ko je u sns, sps, ds, dss, AIDS i ostala govna. Pa da vidimo ko je uz Partizan, a ko uz upravu po partijskoj liniji. Ja nisam clan ni jedne stranke, nvo djubreta, patriotskih organizacija (pri sns), niti lovackog udruzenja. Jedina institucija koju posecujem je Pravoslavna crkva na Vozdovcu gde palim svecu za svoje pretke. Izvol'te, obraz na sunce.
HARDCORE KULTURA - NIKAD AGENTURA

altina
Pridružio se: Sub Dec 23, 2017 3:24 pm

Post od altina » Čet Jun 14, 2018 7:29 pm

Бањалучанине можда си ти постао исти курац ко југ ми нисмо!!!!
А за козуностру(ник довољно говори коме припадаш) кад већ знаш све о нама,мого би нам реци нешто о својим другарима.

BanjalucaninPFK

Post od BanjalucaninPFK » Čet Jun 14, 2018 8:24 pm

Mene zanima imamo li cilj uopste ??? Meni je cilj vracanje na jug tj.preuzimanje , cilj mi je tjeranje vucelica , vazure u tri picke materne i narkomana ilieva.........Jel moguce da nas cigani gaze , da se kradu pare, da smo teski kurac od tima, da nam djeca odlaze a dovode se poluigraci i niko ni da pomene upravu.

BanjalucaninPFK

Post od BanjalucaninPFK » Čet Jun 14, 2018 8:27 pm

Shvatas nema pritiska mogu raditi sta hoce......Pa djilas ti ima visegodisnji ugovor , taj covjek ti je igrao u Borcu iz Banjaluke kurac najveci ali je igrac SLAVISE KOKEZE eto ti da znas kako se dolazi do velikog Partizana.

pandora
Pridružio se: Uto Nov 21, 2017 10:25 pm

Post od pandora » Čet Jun 14, 2018 9:19 pm

Cutimo i gledamo ovu kradju,propadanje kluba iz dana u dan.Gde su ljudi,zar se toliko izgubila svest svih nas zar se brzo zaboravlja ko nam sedi u upravi,dok se medjusobno svadjate kradu nam klub i ako dodje do nekog pomirenja u buducnosti,mislim navijackog,necemo imati koga da gledamo,ugasice nas ovaj sns talog!

VBBG2001
Pridružio se: Ned Maj 13, 2018 11:35 am

Post od VBBG2001 » Čet Jun 14, 2018 9:23 pm

pfkbgd76 napisao:
Čet Jun 14, 2018 5:12 pm
Захтевам да неко напише кодекс Партизановаца цео пошто пишете како дође која тема ево сад напишите под бројевима све лепо чега има на трибини чега не ,каквих скандирања нема,како се треба облачити итд...
Skandiranje samo Partizanu,obuci se kako hoces.Koga zabole kako ces ti da se obuces.Sta je ovo Engleska?

Egzibicionista
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 3:57 pm

Post od Egzibicionista » Čet Jun 14, 2018 9:59 pm

Mislim da je jako bitno da se od sledece sezone krene sa drugacijim izgledom tribine.Zastava Partizan koja se trenutno nosi je bitna jer predstavlja pocetak bunta protiv olosa ali kao propagandni materijal i reklama koja na culo vida stvara neki utisak,mislim da taj utisak nije dobar.Meni licno cim na zastavi ima vise od dve boje ta treca,u ovom slucaju crvena u grbu,kvari sliku.Ne zato sto ja ne volim nas grb,nego zato sto kao tribina moramo da brinemo o odredjenim stvarima a hteli vi to da priznate ili ne,izgled tribine itekako moze da privuce neke ljude ili bar da ih zainteresuje.Obican zastava,crna i bela boja,partizanovci cirilica i idemo.Druga stvar je redosled ljudi u kopu,tj stajanje u prvim redovima.Ne bi trebalo da se klinci od 50 kila i starci guraju napred.Ozbiljni momci moraju da stoje tu kako bi tribina licila na nesto,ne da bi mi nekom nesto dokazivali,vec da bi pokusali da prodobijemo jos nekog.Ovu borbu nece resiti nas 2000,a na jugu 500.Ne nas treba da je 10000 pa da se vlast zapita.

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Čet Jun 14, 2018 10:20 pm

Hahahaha, kakva je ovo psihodelija ovde, pa to je show.
Ne nasedajte na provokacije cosanostrePFK jer je to stari recept za glodanje forumasa.
Samo pametno i bez davanja na znacaju marginalcima.

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Čet Jun 14, 2018 10:22 pm

cosanostraPFC napisao:
Sre Jun 13, 2018 7:53 pm
Borivoje napisao:
Sre Jun 13, 2018 6:36 pm
Zaboravio si da napises da i bubnjar po tekmi dobija 500 evra.. 😂😂😂😂 E pa ovo je sou..
Poznajem licno lika koji je stajao rame uz rame s Radetom tad, a kog boli kurac za Partizan, lik je stavio 50e u dzep i zabole ga. Ja ne znam gde vi ljudi zivite, odakle Kimiju stan na Novom Beogradu i S klasa? Da nije mozda od kockanja ili od postenog rada? Dajte molim vas. Svi koji su iole upuceniji znaju ko koga finansira i ko koliko para dobija i sta je dobio kad, a ovo ostalo prazno drvljenje kurca vas koji se ovde prepucavate i smejete se ovome sto napisah, samo dokazuje da niste svega 10 puta dosli na stadion, a tek ne da znate sta se zbiva na tribini.
Sine,koliko ti imas godinica. U stvari i ne zanima nas. Promasio si mesto, forum, dimenziju. Idi na FB pa sa laznih naloga pisi sve ovo jer je tamo mesto za to.

Odgovori