Partizan ispao, Zaglebje ide dalje posle penala. GROBARI U SOLIDNOM BROJU NA GOSTOVANJU!!! FOTO

23.07.2016.

Partizan je završio trku kroz kvalifikacije za Ligu Evrope. Crno-beli su u revanš mecu drugog kola porazeni u Poljskoj od Zaglebja posle penal serije - 4:3. U oba meca nije bilo golova tokom igre. Protivnik Zaglebju u narednoj rundi bice danska ekipa Senderjiske.

Partizan je imao nekoliko ozbiljnih napada na pocetku utakmice u Lubinu, ali bez uspeha, a Zaglebje je posle 20-ak minuta preuzelo inicijativu i u 31. minutu imalo veliku šansu preko Lukaša Pjateka, ali je odbranio Šaranov.

Crno-beli su pred poluvreme mogli do gola preko Sedrika Gogue, koji je šutirao glavom posle kornera Nemanje Mihajlovica, ali je lopta otišla preko gola.

Ni u drugom poluvremenu nije bilo vecih prilika, osim velike šanse Zaglebja u 63. minutu. Jan Vlaško je izveo korner, a jedan od igraca domaceg tima je šutirao glavom, loptu je zakacio Everton i ona je posle toga pogodila stativu.

Jednu od retkih prilika za Partizan imao je Miroslav Radovic, koji je u 78. minutu šutirao sa 16 metara, ali je lopta zakacila protivnickog igraca i otišla u korner.

Produzeci nisu doneli mnogo uzbudjenja, iako je bilo prilika za obe ekipe, a najbolju za Partizan imao je rezervista Dušan Vlahovic u poslednjim trenucima drugog produzetka, kada je posle ubacivanja Darka Brašanca sa pet metara šutirao pored gola.

Ostavite komentar

Мессии - Link komentara
мислим да више људи треба да иде на гостовања, и да осете чар тога, јер ко није барем на једном гостовању нашег тима није прави заљубљеник у партизан и није прави гробар у срцу и души, и зато ИДЕМО ГРОБАРРРИИИ

malo nam je falilo, sledeci broj u vecem broju na gostovanje!

Umesto da Stanojevica puste da od Partizana napravi redovnog ucesnika Lige Sampiona, kao da smo se od 2010. utrkivali da se u Upravi gomilaju mediokriteti koji ce nas srozavati sve nize. Ali imati u timu mladog igraca koji je sa 21. godinom prvak sveta i koji te sa Omaruom vuce kroz Ligu Evrope da zamalo docekamo prolece...pa sledece godine ispasti u kvalifikacijama - to moze samo sa Vazurom i Vucelicem.

Maki Konjarnik - Link komentara
Momci su ostavili srce na terenu, nisu se izborili za nas klub, opet je nemar i losa politika uprave kluba pokazala da su uzrok svakog poraza Partizana... :( :( :(