Partizan lako pobedio Rad. GROBARI IZBACILI PAROLU U SECANJE NA POGINULE NAVIJACE CSKA MOSKVE!!! FOTO/VIDEO

Partizan lako pobedio Rad.  GROBARI IZBACILI PAROLU U SECANJE NA POGINULE NAVIJACE CSKA MOSKVE!!! FOTO/VIDEO

27.08.2016.

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom stadionu Rad sa 4:0 u prvoj subotnjoj utakmici sedmog kola Super lige Srbije.

Golove za Partizan postigli su Valerij Božinov u trećem, Nikola Milenković u 23, Leonardo da Silva u 49. i Miroslav Radović u 80. minutu.

Pobeda Partizana ni u jednom trenutku nije dovodjena u pitanje, a crno-beli su na poluvremenu imali dva gola prednosti.

Domaćin je prva dva gola postigao glavom, prvi Božinov posle centaršuta Leonarda, a drugi Milenković posle kornera koji je izveo Saša Marjanovića.

Partizan je u 33. minutu žestoko protestvovao oko starta Stevana Batesa nad Leonardom u šesnaestercu Rada, a arbitar Novak Simović nije svirao penal i zbog protesta je isključio trenera crno-belih Marka Nikolića.

Utakmica je rešena već na početku drugog poluvremena posle gola Leonarda iz slobodnog udarca sa 20 metara. Faul je minut ranije napravio Bates koji tada zaradio drugi žuti karton.

Konačan rezultat postavljen je u 80. minutu posle kornera Marjanovića s desne strane. Lopta je došla do Radovića, koji se dobro snašao iako je bio na zemlji i iz peterca savladao Darka Dejanovića.

Grobari i dalje muku muce sa brojnoscu tako da je ovoga puta na juznoj tribini bilo oko 500 gledalaca. Solidno navijanje i sprdnja jer je Partizan dobro igrao tokom cele utakmice i pobeda nije dolazila u pitanje. U znak secanja na nasu bracu iz Moskve koji su poginuli u tragicnoj saobracajnoj nesreci pre desetak godina, izbacena je i parola sa njihovim punim imenima u bojama moskovskog kluba!!!