Pobeda za kraj sezone!!! CRNO-BELI IPAK DRUGI! GROBARI PALE PO VRUCINI!!! FOTO/VIDEO

21.05.2016.

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu Vojvodinu sa 3:2 u utakmici poslednjeg 37. kola Super lige Srbije i sezonu završili na drugom mestu na tabeli, dok su Novosadjani i pored poraza obezbedili plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Crno-beli su sezonu završili na drugom mestu na tabeli domeceg šampionata sa 40 bodova, dok je Vojvodina cetvrta sa 36 bodova i igrace u kvalifikacijama za Ligu Evropa.

Golove za Partizan postigli su Nikola Milenkovic u sedmom, Nemanja Mihajlovic u 26, dok je Lazar Rosic u 61. pogodio svoju mrezu. Dejan Meleg je bio dvostruki strelac za Vojvodinu, u 32. i 74. minutu.

Nekoliko hiljada navijaca u Humskoj je u prvom poluvremenu videlo otvorenu utakmicu, obe ekipe su napadale, stvarale šanse, s tim da je Partizan iskoristio jednu više.

Navijaci Partizana su zapalili mnogo ciganskih majica i duksera koji su poskidani tokom dana jer se i sa one lošije strane Topciderskog brda isto igrala utakmica. Takodje, oduzeta je i jedna parola koja je isto zapaljena.