NAŠA BORBA...

Odgovori
Korisnikov avatar
Pridružio se: Uto Sep 26, 2017 11:00 pm

Re: NAŠA BORBA...

Post od www » Sub Jan 12, 2019 8:43 pm

nemojte molim vas komentarisati bilo sta sa onog foruma u pokusaju... informer sto se tice navijackih foruma, ne zele da dozvole normalnu registraciju jer znaju da bi morali stalno da brisu poruke i dele banane tako da samo provereni smeju da pisu
vrv nesto slicno u sta se pretvorio jf forum, ne isto ali i on je isao ka tome i vrv bi se pretvorio u to da je ostao ziv

Korisnikov avatar
optimalno
Partizanovac
Pridružio se: Uto Apr 18, 2017 8:33 pm

Post od optimalno » Sub Jan 12, 2019 9:26 pm

Gudrivoje napisao:
Sub Jan 12, 2019 5:16 pm
optimalno napisao:
Sub Jan 12, 2019 4:06 pm
Gudrivoje, mani se liste podobnih i nepodobnih, ukaljanih i neukaljanih, gresnih i bezgresnih. Postoje na jednoj strani samo Grobari sa svim svojim vrlinama i manama i sa druge strane postoji kancer, negrobarski element koji truje nasu organizaciju. To su ljudi sa drugih tribina,razna obezbedjenja, njihovi prijateli, braca kumovi....Mi podhitno treba da se okrenemo jedni drugima jer nemamo taj luksuz da se odreknemo ni jednog Grobara. Ono sto sam mislio pre 7-8 godina mislim i sada ali isto tako vidim gde sam preterivao. Kao sto je vec ovde receno, treba da se napravi sistem po kojem bi zivelo grobarstvo i da pojedinac vise nikada ne bude iznad grupe. Ne treba nikoga da odmeravam, znam tacno ko je ko i na koga koliko mogu da racunam.
Да бирам између две фракције људи који су уназадили Гробаре као групу?Не.
Има макар по 10 имена из обе фракције која су срозали на нулу Гробаре.
То је непремостива препрека...Ако ништа,ваљда су Партизановци ту да такве људе отерају.

Заборавио сам да питам,јел си јаничар ако си био Гаучос,а сад си Гробар?(шалим се мало)
Nekada sam bio Zabranjen sada sam Partizanovac (oprostite mi moju ruznu proslost), sada se ja zajebavam. :D
Bio sam sa Zabranjenima , sada sam sa Partizanovcima. Takodje sam bio deo velikog juga. Sada prizeljkujem i zelim veliki Jug i sve ono sta je on predstavljao tada. Iz ovog ugla sve te njegove anomalije su mi mizerne kada uporedim gde smo sada i sta predstavljamo u ovom trenutku. Svako je nekada ziveo u nekim zabludama, ja sam svoje zablude preziveo i hvala Bogu vise ne zivim u utopiskom paralelnom zivotu. Stvarnost je veoma brutalna i poremecena. Na jugu su nam cigani i ostali tudjini a mi se ovde izmedju sebe koljemo. Mislis da je to normalno? Ja ne mislim, zelim samo pun Jug kao nekada i sa svim onim Grobarima koji su tada bili.

Korisnikov avatar
Egzibicionista
Partizanovac
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 3:57 pm

Post od Egzibicionista » Sub Jan 12, 2019 9:30 pm

Treba da im se odgovori jer zive u zabludi.Zadnji vezni druze ne mozete vi da svojatate jug kao nesto sto je samo vase.Niste samo vi jug i mi smo i mnogi drugi.To ti je prva stvar a druga vi koji ste okupljeni oko navijacke price na toj tribini zivite u paralelnom univerzumu u kojem se pravite da niti vidite niti cujete stvari koje se desavaju bas pored vas.Ono sto si rekao da ne branite tog decka ili ne znam ni ja kog je velika laz.To znas ti,zna i on bogami zato mu i takvi odgovarate.Braniti poziciju nekoga koji nema nijedan navijacki kvalitet da bude tu gde jeste samo zato sto je svojim ulizivanjem pomalo i spletkarenjem usao u neku kombinaciju pa moze i vama neki put da uleti i pomogne je toliko trulo i licemerno i kad tad ce puci.Da ne pricamo o lovi koja se vrti izmedju pojedinaca pa bi bilo lepo da neko odgovori na post uzmisnikers o primanju plate za dolazak na utakmice.A posebna prica je SNS pozadina svemu daje posebnu odvratnost.

Ono sto vi ocigledno ne znate je da na svojoj tribini imate ustvari dve tribine.Jednu koja nesto pokusava i bori se i drugu koja iskoriscava vasu energiju i borbu da bi sebi obezbedila egzistenciju.Jer da tamo nema vas ne bi bilo ni njih.Ne bi imali kome da prodaju pricu.Ovako ce nastavljati da vas poklapaju svojim brukama i nedelima i da bace ljagu na sve dobro sto vi uradite.Samo se pitam sta ce biti kad urade nesto zbog cega ce vas stvarno boleti glava.

Korisnikov avatar
VUK
Partizanovac
Pridružio se: Pon Jun 05, 2017 7:47 pm

Post od VUK » Sub Jan 12, 2019 9:33 pm

Gudrivoje, ko si ti ko sam ja da sudimo ko sme a ko ne sme na Jug!? Ko nam daje pravo da se stavljamo u poziciju sudije i da bilo kog mi osudjujemo. Pogledajmo prvo svi sebe i sta smo mi radili i koliko smo doprineli da jug dodje na ove grane. Lako je samo osudjivati i komentarisati dogadjaje iz pozicije titule koje ste sami sebi nadenuli, titule bezgresnog. Nemoj to da radis, ovo je forum gde svako moze da iznese svoje misljenje i ja koristim ovu priliku da kazem: zelim grobarsko jedinstvo, da ostavimo komplekse i sujete sa strane i da od ovog momenta svi radimo na ujdinjenju a ne na produbljivanju sukoba. Cigani i ostali ljudi koji nemaju veze sa grobarstvom MARS SA JUGA.
JUG USTACE!!!

Korisnikov avatar
Pridružio se: Uto Sep 26, 2017 11:00 pm

Post od www » Sub Jan 12, 2019 9:40 pm

optimalno napisao:
Sub Jan 12, 2019 9:26 pm
Sada prizeljkujem i zelim veliki Jug i sve ono sta je on predstavljao tada. Iz ovog ugla sve te njegove anomalije su mi mizerne kada uporedim gde smo sada i sta predstavljamo u ovom trenutku.
iz bilo kog ugla, te anomalije nisu mogle da budu mizerne!
tribina se tako ne vodi, odnosno ako se vodi odlazi u q, i otisla je

mutavi jug nije uzrok nego POSLEDICA !

VBBG2001
Partizanovac
Pridružio se: Ned Maj 13, 2018 11:35 am

Post od VBBG2001 » Sub Jan 12, 2019 9:43 pm

Braniti poziciju nekoga koji nema nijedan navijacki kvalitet da bude tu gde jeste samo zato sto je svojim ulizivanjem pomalo i spletkarenjem usao u neku kombinaciju pa moze i vama neki put da uleti i pomogne je toliko trulo i licemerno i kad tad ce puci

Korisnikov avatar
virijevic90
Pridružio se: Ned Feb 04, 2018 11:59 pm

Post od virijevic90 » Sub Jan 12, 2019 11:10 pm

Ovo veceras u odnosu na sredu nebo i zemlja

Korisnikov avatar
grobarbgd
Partizanovac
Pridružio se: Uto Jun 05, 2018 7:42 pm

Post od grobarbgd » Sub Jan 12, 2019 11:40 pm

Zadnji vezni, ovo je forum svih navijaca Partizana. Dobrodosao si, registruj se i podeli svoje misljenje sa nama.

Korisnikov avatar
KIMI
Partizanovac
Pridružio se: Uto Apr 24, 2018 6:41 pm

Post od KIMI » Sub Jan 12, 2019 11:46 pm

Dobar kop i dobro navijanje danas, preneti ovo na Monako da pobedimo.

Korisnikov avatar
grobarbgd
Partizanovac
Pridružio se: Uto Jun 05, 2018 7:42 pm

Post od grobarbgd » Ned Jan 13, 2019 12:06 am

virijevic90 napisao:
Sub Jan 12, 2019 11:10 pm
Ovo veceras u odnosu na sredu nebo i zemlja
Bolje dosta. S obzirom da ce na monaku kop biti duplo veci, trebamo da se potrudimo da i navijanje bude duplo jace.

Odgovori