ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!!

Korisnikov avatar
Scorpion
Pridružio se: Sub Jun 10, 2017 8:15 pm

Re: ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!!

Post od Scorpion » Pet Maj 18, 2018 12:45 pm

Citam post i kontam koliko sam privilegovan sto postoje ovakvi ljudi kao sto je HCBG sto navijaju za Partizan. Strasan post.
НАЈВЕЋА БОЛ И ЈЕДИНИ САН !

Korisnikov avatar
HCBG88
Pridružio se: Ned Dec 17, 2017 6:20 pm

Post od HCBG88 » Pet Maj 18, 2018 12:59 pm

Hvala na lepim recima gospodine Skorpion (cenim oruzije tvoje vrste) ali verujem da ja nista novo nisam rekao. Niko me nece ubediti da ovo neko jos ranije nije pomislio. Ja svoj Partizan volim i to nema cenu. To sto ne volim ljude koji se kite perjem mog kluba i prisvajaju njegove uspehe, to je razlog zasto smo svi mi ovde. Ne zelimo bre pojedince da nam seru kako su veci od svih nas i naseg kluba! Necu kult vodje, hocu drugarstvo i zajebavanje. Zao mi je sto su neki glupi toliko da ne mogu posteno da zarade za 'leba, medjutim to im ne daje pravo da uzimaju od mog kluba. Za to se ja borim (bar se trudim).
DESNA STRANA PARTIZANA

konacno
Pridružio se: Uto Maj 15, 2018 11:43 pm

Post od konacno » Sre Jul 11, 2018 12:20 am

@hcbg88 - Ја бих ипак да кажем нешто што се не слаже с овим што си ти изнео. Нагласио си можда и превише улогу новца. Сматрам да нису битни шалови, мајце, итд. мада јесу битне улазнице и превоз. Атмосфера коју могу да направе искрени навијачи је нешто што се не може купити. Једноставно не може. За неке ствари су потребне паре и можда је најбоље држати се што неопходнијих ствари а не разбацивати се.

Korisnikov avatar
HCBG88
Pridružio se: Ned Dec 17, 2017 6:20 pm

Post od HCBG88 » Sre Jul 11, 2018 12:44 am

Voleo bih i da nisam u pravu. Bojim se da nismo to mi odlucili, vec ekipa koja vlada i postavlja upravu. Apsolutno se slazem sa tobom da atmosfera koju mogu da naprave iskreni navijaci je nesto sto se ne moze kupiti. E sad dolazimo do toga sta znaci neophodno? I ko to odlucuje? Jer pare se ocigledno prave, dobijaju od uprave (drzave), ko zna sta jos sto ti i ja ne vidimo.
DESNA STRANA PARTIZANA

Korisnikov avatar
RS27
Pridružio se: Ned Feb 11, 2018 4:22 pm

Post od RS27 » Sre Jul 25, 2018 1:33 pm

Isto vazi i za ovu temu! Ajde grobari probudite se,u prvih par strana na ovoj i onoj drugoj temi su se stancale informacije kao na traci,imamo sve crno na bijelo da bar isprozivamo ova govna javno i na svakom koraku,zasto cutimo?

Korisnikov avatar
kanarinac
Pridružio se: Čet Jun 08, 2017 7:12 pm

Post od kanarinac » Uto Jul 31, 2018 8:04 am

Ako sam dobro shvatio juce je na skupstini kluba jednoglasno usvojen prvo Vučelićev a posle i Vazurin izveštaj...jbt.nedeljom "uprava napolje" ponedeljkom podrška ovih 5 licemera upravi...

Korisnikov avatar
HANNIBAL ANTE PORTAS
Pridružio se: Čet Mar 15, 2018 10:19 pm

Post od HANNIBAL ANTE PORTAS » Uto Jul 31, 2018 8:41 am

Па то је још један пример лицемерства. Само многи па и ја не могу то да разграничим, тј двоумим се . Да ли су људи са југа који су скандирали управа напоље(а скандирало је 90%) скандирају зато што тако мисле а ових неколико полицијских сарадника ради шта оће, или је то комплетно лицемерство на делу.
Као и са овим именовањема у скупштини клуба..

Korisnikov avatar
Casual PFC
Pridružio se: Sre Jul 04, 2018 3:38 am

Post od Casual PFC » Uto Jul 31, 2018 10:00 am

HANNIBAL ANTE PORTAS napisao:
Uto Jul 31, 2018 8:41 am
Па то је још један пример лицемерства. Само многи па и ја не могу то да разграничим, тј двоумим се . Да ли су људи са југа који су скандирали управа напоље(а скандирало је 90%) скандирају зато што тако мисле а ових неколико полицијских сарадника ради шта оће, или је то комплетно лицемерство на делу.
Као и са овим именовањема у скупштини клуба..
To je pokušaj prikrivanja namera...Upravu to nimalo ne potresa,tako da im je dopušteno...Da oni stvarno misle da teraju upravu sarađivali bi sa nama u toj borbi.
ЗАААААА ПАРТИЗАН ЖИВИМ ЈА!

TrenutnaPenzija
Pridružio se: Uto Jun 20, 2017 12:38 am

Post od TrenutnaPenzija » Uto Jul 31, 2018 10:08 am

Zanimljivo mi je sto niko juce nije bio od predstavnika navijaca na skupstini.

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Uto Jul 31, 2018 3:36 pm

TrenutnaPenzija napisao:
Uto Jul 31, 2018 10:08 am
Zanimljivo mi je sto niko juce nije bio od predstavnika navijaca na skupstini.
Na njih se racuna samo kada je gusto jer ce uraditi ono sto uprava kaze. Juce nije bilo potrebe da se pojavljuju i samo zato nisu bili. Jasno je to svima.

Odgovori