ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!!

Vole te Blokovi
Pridružio se: Čet Maj 11, 2017 4:14 pm

Re: ODNOS "UPRAVA FK - NAVIJAČI", RAK RANA GROBARSTVA!!!

Post od Vole te Blokovi » Sub Maj 13, 2017 11:19 am

Ocekujem da se diskusija nastavi u dobrom smeru i tu sam da pojasnim za slucaj da je neki brat nesto pogresno shvatio iz moje poruke 😀

Korisnikov avatar
TangoSmrti
Pridružio se: Sre Apr 12, 2017 12:40 am

Post od TangoSmrti » Sub Maj 13, 2017 12:05 pm

@Vole te blokovi
svi znamo da politika mnogo utiče na trenutno stanje.
Ali teško da nas 20,22,23 soma koliko si naveo tu nešto može da promeni. Neverujem da je solucija naseg problema cekati sledece izbore, gde takodje postoji mogucnost da popusimo kurac.

Za početak bi bilo dobro da se ljudi vrate na stadion. Da kreiramo masu istomišljenika koji su spremni da zasuku rukave. Mislim da je forum dobar instrument da se postavi temelj, da se rodi ideja. O tome treba diskutovati.
hoćemo bordo-plave dresove

Vole te Blokovi

Post od Vole te Blokovi » Sub Maj 13, 2017 2:49 pm

Da naravno. Ne kazem ja da treba cekati sledece izbore, ali svakako bi trebalo nesto pokusati u medjuvremenu..najbitnije je da dolazimo redovno na utakmice u sto vecem broju

Vole te Blokovi

Post od Vole te Blokovi » Uto Maj 16, 2017 12:47 pm

Slazem se.. da se ide na utakmice svi na istok pa polako

kukuriku city
Pridružio se: Pon Maj 01, 2017 8:06 am

Post od kukuriku city » Uto Maj 16, 2017 8:39 pm

Bas tako da se vracamo na stadion(istok)pa lagano. Prazan stadion je katastrofa a nas jebu sa svih strana i slade se sto je stadion prazan,sto se mi mrzimo izmedju sebe kao četnici i Partizani i sto ce taj jaz ostati decenijama a vec traje puno,puno....pa zar da se jedan olos,krimos terza sladi nasoj nesreci ili oni botovi iz snsa,jedan keba i ostala gamad da ih ne nabrajam....pa i njima se olupalo o glavu surovanje sa upravom,surovanje sa psihopredsednikom ultra kop i ostale kombinacije ,zamajavaju i lazu sami sebe....ajmo mi Istok
SUDIJSKA TROJKA POLIZE MI STOJKA

Korisnikov avatar
Undertaker
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 5:13 pm

Post od Undertaker » Pet Jun 23, 2017 3:06 pm

Malo se stalo sa pisanjem u ovoj temi i onda na red dodje danasnja skupstina gde su izabrani novi stari clanovi Skupstine.
Izabrani članovi Skupštine FK Partizan
http://www.sr.partizan.rs/162785-162785/
slika_3.jpg
slika_3.jpg (184.78 KiB) Pogledano 1377 puta
slika-2.jpg
slika-2.jpg (130.78 KiB) Pogledano 1377 puta
Ovde nas najvise zanimaju poslednja cetiri imena koja nisu tu slucajno i resili smo da do detalja objasnimo kako se stize na listu, koje usluge se vrse i kakve se kombinacije rade. Imacemo sada i nova imena za temu Lik i nedelo, gotovo sigurno.

Korisnikov avatar
Bratija
Pridružio se: Sre Feb 22, 2017 10:12 am

Post od Bratija » Pet Jun 23, 2017 3:13 pm

Opa, pa neka je sa srecom probranim predstavnicima Grobara. Iako su maske odavno pale sada barem imamo forum da sve to lepo protresemo i vidimo ko je ko i zasto je to gde jeste. Neka placenici nemaju mira.

kukuriku

Post od kukuriku » Ned Jun 25, 2017 9:05 am

Ma boli bas njih kurac za sve posebno za tribinu,ponasace se kako im uprava kaze za to ce biti lepo nagradjeni,glumice ludilo kao i do sada,kako uprava okom oni ce skokom i sve ce biti pod kontrolom,ruze cvetaju,jug se budi,baklje se pale,transparenti ispisuju. Ko je sa njima(njih200)imace i oni neke koristi,bice zadovoljni koliko dobiju a vise i nesmeju da traze....tugo moja predji na drugoga. Bice buseva ,voznje po Srbiji navuci ce zavese na staklima da se ne vidi da su busevi polu prazni...

kukuriku

Post od kukuriku » Pon Feb 19, 2018 7:45 pm

IMG_20180219_194112.png
IMG_20180219_194112.png (134.45 KiB) Pogledano 903 puta
OBJASNIO LEPO

Borivoje
Pridružio se: Sre Apr 05, 2017 5:18 pm

Post od Borivoje » Pon Feb 19, 2018 8:04 pm

Karlito napisao:
Pon Feb 19, 2018 7:58 pm
Ovaj covek ja tapkao karte po 5 puta vecoj ceni i od njegove ekipe je nastao pojam agenti.
Ali je navijac Partizana, i Grobar je. Nije murijas, nije bivsi cigan, nije bivsi fors, nije spijun...

Odgovori