KRCUNIJA!!!

Odgovori
Korisnikov avatar
Јужна Страна
Partizanovac
Pridružio se: Sre Feb 22, 2017 9:41 am

Re: KRCUNIJA!!!

Post od Јужна Страна » Ned Avg 12, 2018 11:04 pm

jason napisao:
Ned Avg 12, 2018 1:05 am
Preterujete, ne mogu da verujem da ljudi toliko nekriticki upijaju informacije sa interneta, cuh takodje da su Grobari dosli u posed zastave...pogledajte enterijer prostorije, pa ovo je neka zandarska stanica a ovaj lik je verovatno zaposlen u policiji ili je iskoristio priliku da se slika, zastava je privatna svojina i oduzeta je kao sto su im i pertle oduzete, nakon pustanja na slobodu licne stvari se vracaju, koliko god da smo banana drzava neki propisi moraju da se postuju, narocito kad su u pitanju strani drzavljani
Sve to sto kazes je ok ali dabi ti neko nesto vratio mora da postoji dokument o oduzetim predmetima. Mislis da je neko hrvate pitao cija je zastava da bi je stavio u spisak oduzetih predmeta. Nisam siguran da jeste.
Znaci ako nema potvrde o oduzetim predmetima,nema ni zvanicnog vracanja. Odnosno,moze da se desi da se neki predmeti ne vrate. Ja koliko sam nacuo hrvatima je vec trazen kes za otkup a ko i na koji nacin to radi ne znam. Sigurno znam da nije murija,jer upravo ta murija ima na desetine satelita sa svih tribina koji ce to lako odraditi za njih.
Udrite ih motkama...

kilian
Pridružio se: Čet Jan 04, 2018 10:42 pm

Post od kilian » Sre Avg 15, 2018 1:38 pm

Kod cigana je razdor izmedju mladjih i starijih sve dublji i dublji, sve im je na staklenim nogama. Ne verujem da ce podele kao kod nas biti, pre ce se odredjene ekipe ljudi skloniti sa severa ( svojevoljno, mada su se i sada povukli po coskovima)..Kompleksna im je prica, jer bi gomila njih da jebe, a da im ne udje...."Junacke akcije" koje su pravili nekoliko puta ce im biti misaona imenica, jer ledja nece biti. Mislim da ce plakati za prethodnih 4-5 godina, a vecini njih, kao i sirokim narodnim masama ce biti razbijene iluzije da su supermeni.

Casual PFC

Post od Casual PFC » Sre Avg 15, 2018 2:13 pm

kilian napisao:
Sre Avg 15, 2018 1:38 pm
Kod cigana je razdor izmedju mladjih i starijih sve dublji i dublji, sve im je na staklenim nogama. Ne verujem da ce podele kao kod nas biti, pre ce se odredjene ekipe ljudi skloniti sa severa ( svojevoljno, mada su se i sada povukli po coskovima)..Kompleksna im je prica, jer bi gomila njih da jebe, a da im ne udje...."Junacke akcije" koje su pravili nekoliko puta ce im biti misaona imenica, jer ledja nece biti. Mislim da ce plakati za prethodnih 4-5 godina, a vecini njih, kao i sirokim narodnim masama ce biti razbijene iluzije da su supermeni.
Istraživao sam stanje kod njih,sve više međusobnih tuča,određene grupe se ne podnose međusobno...

Na prvoj utakmici posle postavljanja novih stolica na severu neko je skakao po stolici i slomio je stolicu,tad je nastala međusobna makljaža.A na proslavi titule su se opet potukli međusobno kad je neko pogodio vođu u glavu bakljom.

Sve više žele podelu,ali ih i dalje drži želja za "složnom tribinom".

Korisnikov avatar
grobar_pg
Partizanovac
Pridružio se: Uto Maj 08, 2018 10:13 pm

Post od grobar_pg » Sre Avg 15, 2018 2:20 pm

dje vi gubite vrijeme i koga vi istrazujete lele nama

Korisnikov avatar
partizaniznadsvih
Partizanovac
Pridružio se: Ned Feb 11, 2018 4:22 pm

Post od partizaniznadsvih » Sre Avg 15, 2018 6:19 pm

Momci,oladite malo i batalite gane.Njih je 3000+ otislo na evro gostovanje, kuci im je prosjek 3000-4000,tako da glupe su vam price.Sve ce oni to zakopati zarad mira u kuci i nigdje to isplivati nece kao hiljadu puta do sada.Nase dvoriste je najbitnije,a situacija je katastrofalna.

kilian
Pridružio se: Čet Jan 04, 2018 10:42 pm

Post od kilian » Sre Avg 15, 2018 6:53 pm

Vas dvojica cete nekome da podelite savete, a niste svesni koliko nista ne znate.
Glupo je to sto ti majstore komentarises nesto, a u materiji si koliko i otrovi zajecar o tribini nomada iz kumodraza.
Pamet prosipaj nekom drugom, a ne meni sa 27 godina tribine. Boli me patka da ti ja sada crtam neke stvari, onaj ko je u prici zna sta sam napisao, a ovde ih i te kako ima.
Tema je o ciganima, a vi se nasli da delite savete sta tu treba da se pise. Ako te boli qrac za pricu o njima, nemoj da citas taj topik, a kamoli ostavljas komentar na njemu.

Korisnikov avatar
partizaniznadsvih
Partizanovac
Pridružio se: Ned Feb 11, 2018 4:22 pm

Post od partizaniznadsvih » Sre Avg 15, 2018 9:12 pm

Imas 27 godina tribine i ubjedjen si da se gani raspadaju.Pa to je jos gore,valjda znas tu vrstu ljudi i na sta su sve spremni.Par godina unazad kruze price kako se raspadaju,kamo lijepe srece,nemoj da ste naivni.Ako si tako pametan i informisan sta ce biti ako se nista ne desi do nove godine npr? Ajde obraduj nas nekim insajderskim inf jer vidim da si agresivan bas.

VBBG
Partizanovac
Pridružio se: Pet Jan 05, 2018 5:37 pm

Post od VBBG » Ned Avg 19, 2018 2:06 pm

Nicija do zore nije gorela pa nece ni njihova!!!!

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Pon Avg 20, 2018 12:18 pm

Spustite loptu i nemojte sa tim tonovima da se obracate jedan drugom jer smo svi mi ovde Navijaci Partizana. Ovo je tema gde se inace pominju cigani i sprdamo ih. Nije problem ako se napise neki post kao sto je napisao kilian. Idemo dalje.

Korisnikov avatar
GrobariNS
Pridružio se: Uto Jan 09, 2018 8:26 am

Post od GrobariNS » Pon Avg 20, 2018 12:36 pm

moj doprinos temi-
CIGANI SMRDE!!!

Odgovori