NAŠA BORBA...

Odgovori
Korisnikov avatar
Nikola89
Partizanovac
Pridružio se: Uto Maj 08, 2018 12:39 pm

Re: NAŠA BORBA...

Post od Nikola89 » Ned Avg 12, 2018 9:17 pm

Uros napisao:
Ned Avg 12, 2018 7:57 pm
Zemun... Da prepisamo do njega, slaba brojka. Doduse ista ili slicna kao ona prekoputa. Navijanje katastrofa!
Jedna pesma u prvom pol i zadnjih 10 min u drugom vredno pomena i to u drugom prozivanje juga...iskreno jako lose. Smeta nam sunce, sutra ce vetar, prekosutra kisa i sneg. Ali dobro to smo mi,takvi smo mi Grobari nikad nam nista ne valja.
Sugestija za prve momke, K,R,I... Nemojte da se ravlacimo kao gliste da bi izgledalo da nas ima vise, daj zategnite i napravite liniju, da kop lici na nesto...moze da se izgrmi svesni smo toga...imamo potencijal. Potrebna je doza ozbiljnosti za sve ovo.
Слажем се само око развлачења трибине.Када се мали број људи развуче делује да има мање бројке,не треба се то дешавати нити радити.Е сада око ''Катастрофалног навијања'' пржити на сунцу пола дана није лако па још да се грми,по мени у овом стању је ок...свакако да може јаче и више.
Него ето,та нека бројка нам је мање више иста,верујем да ипак није до нас већ до тих клинаца и људи генерално,није проблем у нама,проблем је у њима.Надам/мо се да ће бити боље..........

Uros
Pridružio se: Pon Jul 23, 2018 10:22 pm

Post od Uros » Ned Avg 12, 2018 9:27 pm

Nikola89 napisao:
Ned Avg 12, 2018 9:17 pm
Uros napisao:
Ned Avg 12, 2018 7:57 pm
Zemun... Da prepisamo do njega, slaba brojka. Doduse ista ili slicna kao ona prekoputa. Navijanje katastrofa!
Jedna pesma u prvom pol i zadnjih 10 min u drugom vredno pomena i to u drugom prozivanje juga...iskreno jako lose. Smeta nam sunce, sutra ce vetar, prekosutra kisa i sneg. Ali dobro to smo mi,takvi smo mi Grobari nikad nam nista ne valja.
Sugestija za prve momke, K,R,I... Nemojte da se ravlacimo kao gliste da bi izgledalo da nas ima vise, daj zategnite i napravite liniju, da kop lici na nesto...moze da se izgrmi svesni smo toga...imamo potencijal. Potrebna je doza ozbiljnosti za sve ovo.
Слажем се само око развлачења трибине.Када се мали број људи развуче делује да има мање бројке,не треба се то дешавати нити радити.Е сада око ''Катастрофалног навијања'' пржити на сунцу пола дана није лако па још да се грми,по мени у овом стању је ок...свакако да може јаче и више.
Него ето,та нека бројка нам је мање више иста,верујем да ипак није до нас већ до тих клинаца и људи генерално,није проблем у нама,проблем је у њима.Надам/мо се да ће бити боље..........
Nije lako,slazem se...ali danas sunce, sutra kisa... Uvek ce se naci izgovor. Treba svi kompletno da se zamislimo, nismo dosli tu da izbejimo nego da obajsnimo svima neke stvari. Mi moramo da budemo mnogo ozbiljniji od onih preko puta da bismo privukli ljude na nasu stranu a to i jeste sustina ovoga.

Korisnikov avatar
Никад Агенција
Partizanovac
Pridružio se: Ned Maj 06, 2018 7:11 pm

Post od Никад Агенција » Ned Avg 12, 2018 9:51 pm

Brojka je sve losija. Ljudi se vracaju na jug sve vise. Danas je Kica bio, ljudi u njemu vide uzora tamo, sama njegova pojava ce privuci masu na jugu...
Jug radi nesto konkretno na omasovljavanju. Imaju vec par akcija, kakve su da su-akcije su i na cigane i na nas, a mi ih nemamo. Lako je organizovati klince bar jebote, daj da se napravi neka akcijaska ekipa na istoku sa 40 ljudi za pocetak...
Drugo, jug ima lepši kop, nije razvučen. Dres kod, izgled ograde, zastave i barjaci da ne pričam koliko su bolji u tom segmentu.
Mi se razvlačimo ko creva po tribini. Na domaćim tekmama umesto da se odvojimo do severa uz samu ogradu, mi kop pravimo do centra skoro tribine ne bi li simpatizera vise prislo. Daj odvojimo se vise, napravimo svoje jezgro, uradimo NAVIJAČKE ZASTAVE, barjake, dođimo u crnom, napravimo parole protiv juga, otpevamo po koju pesmu češće protiv njih, uprave i vlasti pa da vidite kako raste kop! Meni je dojadilo iskreno sa ovako lošom organizacijom, pa brate imamo tribinu radimo na njoj, a ne da od Borca i aprila mi nemamo veću brojku, jer ljudi su očekivali podelu i nacin borbe kao Zabranjeni sto su vodili, izmedju ostalog i ja.

Cbpfamili123
Pridružio se: Uto Jul 10, 2018 5:07 pm

Post od Cbpfamili123 » Ned Avg 12, 2018 10:03 pm

Никад Агенција napisao:
Ned Avg 12, 2018 9:51 pm
Brojka je ave losija. Ljudi se vracaju na jug sve vise. Danas je Kica bio, ljudi u njemu vide uzora tamo, sama njegova pojava ce privuci masu na jugu...
Jug radi nesto konkretno na omasovljavanju. Imaju vec par akcija, kakve su da su-akcije su i na cigane i na nas, a mi ih nemamo. Lako je organizovati klince bar jebote, daj da se mapravi neka akcijaska ekipa na istoku sa 40 ljudi za pocetak...
Drugo, jug ima lepši kop, nije razvučen. Dres kod, izgled ograde, zastave i barjaci da ne pričam koliko su bolji u tom segmentu.
Mi se razvlačimo ko creva po tribini. Na domaćim tekmama umesto da se odvojimo do severa uz samu ogradu, mi kop pravimo do centra skoro tribine ne bi li simpatizera vise prislo. Daj odvojimo se vise, napravimo svoje jezgro, uradimo NAVIJAČKE ZASTAVE, barjake, dođimo u crnom, napravimo parole protiv juga, otpevamo po koju pesmu češće protiv njih, uprave i vlasti pa da vidite kako raste kop! Meni je dojadilo iskreno sa ovako lošom organizacijom, pa brate imamo tribinu radimo na njoj, a ne da od Borca i aprila mi nemamo veću brojku, jer ljudi su očekivali podelu i nacin borbe kao Zabranjeni sto su vodili, izmedju ostalog i ja.
Ti batice pod hitno da prestanes sa smesnim cigarama!!! Ova tema.bolje da je ostala zakljucana. Sta kaze covek ljudi se vracaju na Jug sve vise :)

Korisnikov avatar
Никад Агенција
Partizanovac

Post od Никад Агенција » Ned Avg 12, 2018 10:08 pm

Dobro mozda gresim. Znam 10ak povratnika...Voleo bih da brojka ostane na tih 10, ali sumnjam da ih nema jos.
Sve u svemu, brojka slaba vracali se oni ili ne, biraju druge delove tribina, ne idu na tekme baš iz razočarenja.

Korisnikov avatar
pfcbgd16.1
Partizanovac
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 5:04 pm

Post od pfcbgd16.1 » Ned Avg 12, 2018 10:33 pm

Никад Агенција napisao:
Ned Avg 12, 2018 9:51 pm
Brojka je ave losija. Ljudi se vracaju na jug sve vise. Danas je Kica bio, ljudi u njemu vide uzora tamo, sama njegova pojava ce privuci masu na jugu...
Jug radi nesto konkretno na omasovljavanju. Imaju vec par akcija, kakve su da su-akcije su i na cigane i na nas, a mi ih nemamo. Lako je organizovati klince bar jebote, daj da se mapravi neka akcijaska ekipa na istoku sa 40 ljudi za pocetak...
Istina,neki se jesu vratili. To ja svima i pricam. Mesto kopa je na pogresnom mestu od samog pocetka. I dajte ljudi aman,jesmo li navijacka tribina ili simpatizerska? STOP TELEFONIMA NA TRIBINI!!!
Bilo bi kepo kada bi Kimi ili neko drugi od vodecih odgovorio na ovo

Korisnikov avatar
Никад Агенција
Partizanovac

Post od Никад Агенција » Ned Avg 12, 2018 10:37 pm

Simpatozerska, pa i sam je Kimi na Balkan Infu rekao da hoce da privuce sto vise ljudi na stadion.
A vecina nije za to. Alo ljudi, IDEJA, A NE MASA. Masa je bitna, neka se masa privuče dobrom idejom, a ne simpatizerskom pričom. Džabe nas 3000 u kopu kad 200 pravih navijačkih glava ako se zaleti, 2600 ljudi ima da pobegne. Od toga koliko će stati na crtu? A i sami znate da jedan ako bi krenuo da beži, povlači sve.

Još jednom, ideja, a ne masa. Masu privući idejom i navijačkim razmišljanjem pa makar nas 100 bilo na tribini u odvojenom kopu svaku tekmu, ali znamo ko smo, šta smo, šta hoćemo i na čemu smo.

Korisnikov avatar
Elric
Partizanovac
Pridružio se: Uto Jun 13, 2017 7:47 pm

Post od Elric » Ned Avg 12, 2018 10:47 pm

Mnogo ljudi sebi dopuštaju, pišem po stoti put. Verujem da ste svi dobronamerni, ali stvarno nema smisla pisati ovakve postove. Ako je jedan od ciljeva da se OMASOVI poseta Partizanovim utakmicama onda je svako dobrodošao. Dalje, vi očigledno niste ni u kakvoj priči već gledate iz daleka, pa ako nešto nije snimljeno i izašlo na balkanskim navijačima na fb onda se nije ni desilo. I svima bode oči i krivo je što se Kića vratio na jug ali šta da se radi sad, oćemo da kukamo ovde zbog toga... Daj uozbiljite se ljudi, niste svi najpametniji i nije svačije mišljenje bitno. Ovo kao da je postala tema šta mi se sviđa a šta mi se ne sviđa na tribini...

Korisnikov avatar
Admin
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 9:16 pm

Post od Admin » Ned Avg 12, 2018 10:57 pm

Никад Агенција napisao:
Ned Avg 12, 2018 10:37 pm
Simpatozerska, pa i sam je Kimi na Balkan Infu rekao da hoce da privuce sto vise ljudi na stadion.
A vecina nije za to. Alo ljudi, IDEJA, A NE MASA. Masa je bitna, neka se masa privuče dobrom idejom, a ne simpatizerskom pričom. Džabe nas 3000 u kopu kad 200 pravih navijačkih glava ako se zaleti, 2600 ljudi ima da pobegne. Od toga koliko će stati na crtu? A i sami znate da jedan ako bi krenuo da beži, povlači sve.

Još jednom, ideja, a ne masa. Masu privući idejom i navijačkim razmišljanjem pa makar nas 100 bilo na tribini u odvojenom kopu svaku tekmu, ali znamo ko smo, šta smo, šta hoćemo i na čemu smo.
Druze, odmori malo.Vezao si nekoliko postova u kojima provejava defetizam i apatija. Dajes neke predloge i to je ok,ali je pitanje koliko je to pametno i realno u ovom momentu. Pozivas preko neta da se akcija i da to rade klinci, da je tribina losa i razvucena, da je broj u opadanju i da je Jug uniformisaniji. Na pitanje kakva je tribina odmah se ti javljas da kazes da je simpatizerska. Nisi realan. Ako to ne mozes da kazes na tribini medju ljudima, onda ne treba ni ovde da pises sa takvom sigurnoscu.
Konacno postoje ljudi koji su ustali protiv murijaske i ciganske tribine koja radi za interese vladajuce stranke i lopova iz kluba i opet nesto smeta. Posle ce opet neko da nas maze govnima i da tvrdi da se ovde brisu svi postovi koji nisu deo price ali svi koji pisu ovde znaju da to nije istina.

To sto se Kica vratio tamo ne znaci da je dao podrsku Rosavom aciki i kompaniji. Ima i on tamo puno toga sa cime se ne slaze i sa cime se ne miri. To znamo provereno. Necu nista vise da pricam ali ne treba da sa tolikom voljom pises to sto pises jer nije sve uvek kao sto izgleda. Verujem da si mlad momak i da ponekad pises nepromisljene postove. Moras da shvatis da je ovo forum svih pravih Navijaca Partizana ali da postoji prica i tribina oko koje se okupljamo. Kritika jeste dobrodosla ali ne i spustanje ove price i velicanje bilo koga preko puta.

PS. Stavi avatar

PS.PS. Javi se nekome od nas na tribini na Istoku i iskoristicemo tvoj potencijal na najbolji nacin i saslusati tvoje predloge. Ujedno cemo i zajedno raditi na svemu sto budes smatrao da moze da unapredi nasu borbu.

GrobarBijeljina

Post od GrobarBijeljina » Ned Avg 12, 2018 11:04 pm

Pa Izgleda ljudi hoce bunt neki sta ja znam. Ima dosta logike u tom sto pise ovaj Nikad Agencija. I moze li mi neko objasniti sto ljudi toliko mrze tog Vucica da cak nece da dodju na tribinu na kojoj se ne pjeva protiv njega.Bas dosta ljudi je u tom fazonu.Jbg. jesam ja pjevao dok se pjevalo I za Tadica I za njega ali mene.boli kurac za obojicu , a koliko vidim ljudi na to bas bas zagrizeno gledaju.

Odgovori